Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb 2-3 kg-t szeretnék leadni,...

Kb 2-3 kg-t szeretnék leadni, szerintetek mennyi idő kell ehhez és hogyan? 18/F

Figyelt kérdés
Gyúrok, arra gondoltam, hogy emellett eljárnék futni, és gondolom be kell tartanom a diétás étrendet, ami viszont elég költséges, ezért kérdem, hogy belevágjak-e egyáltalán, mert az idő hosszától függ, hogy elkezdem-e, ha viszonylag rövid idő alatt le lehet ezt dobni, akkor jó, mert arra van keret. Csak hozzávetőleges időtartamot szeretnék hallani, mer nyilván emberfüggő is.
2011. júl. 28. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3kg?2-3hét
2011. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a vízvesztést az elején nem kalkuláljuk bele, és tegyük fel érted a dolgokat, akkor 3 hét.
2011. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elmész szarni azt -2 kg
2011. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3hét csináljuk együtt??
2011. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy emberfüggő. Én simán leadok 2-3 kilót egy hét alatt.. Úgy, hogy nem koplalok közben. Eszegetek napjában rengetegszer, ám döbbenetesen keveset és a kilók csak úgy vándorolni fognak lefele. Bár ehhez szükséges az, hogy megfelelő dolgokból egyél sokszor, keveset. Mert a végén még elképedve fogod konstalálni, hogy a mérleg +3at mutat...
2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nem súly... szerintem ha 2 hétig csak fehérhúst, meg zöldséget eszel, és edzel, ahogy kell, simán meg lesz :) Ez nem hiszem, hogy ktges. 3000ft-ból veszel egy fehérjét (1kg) és kitart 2 hétig. Ennyi az egész. Elmész szórólapozni, és meg van, ha annyira smucigoskodsz :)
2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mivel hetente csak kb. 1kg-ot lehet fogyni zsírból és gondolom nem akarsz izomból fogyni akkor 2-3 hét alatt le lehet dobni(de ehez mellette kell valamilyen aerob edzés ami az edzettségedtől függ, pl: gyors gyaloglás). Persze azt is csinálhatod hogy nem eszel semmit de akkor a szervezeted elkezdi lebontani az izmodat és a zsírréteg ugyan úgy megmarad.


Alapismeretek: [link]

(3. rész az étrendről szól)


Üdv: Corleone

2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok ismét.


Amúgy meg ha nem vagy nagyon túlsúlyos érdemes előszőr tömegnövelést elkezdeni majd utána szálkásítasz. (minél nagyobb az izomtömeg annál több a kalória igényed)


Üdv: Corleone

2011. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!