Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Izomnövelésr...

100% Whey Protein Izomnövelésre+tömegnövelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a témában, ám arra szántam el magam, hogy most nyáron izomnövelésen keresztül jó lenne ha a testtömegem is nőne.

Mivel hatékonyan szeretném csinálni, és szeretném látni az eredményét is, úgy döntöttem, hogy beruháznék egy ilyen kiegészítőre a kérdésem az lenne, hogy ez megfelelő lenne e számomra.

A cél az lenne, hogy felszedjek egy kis izmot, illetve testsúlyt is. Namost tudom, hogy a szénhidrátok is fontosak, ám azt szerintem rendes kajával be lehet vinni, míg a fehérjéket azért nehezebb, illetve szerintem nekem most abból több kellene. Szóval a kérdésem az, hogyha ezt a port beveszem naponta 3x reggel, edzés után, és lefekvés előtt akkor el lehet e érni vele a kívánt célt egy belátható időn belül. Azért fontos ez, mert szeretném ha 1 hónap elteltével már azért lenne valami nyoma, valami kis pici ami jelzi, hogy jól csinálom. (Természetemből adódóan szeretem látni ha valami eredménye van annak amit csinálok. Nálam ez nagyon fontos.)

Kiemelném azt, hogy nem hatalmas izmokat akarok, nem egy nagydarab izmos fickó akarok lenni, hanem egy egészséges, jó izomzatú emberke, akin azért látszik hogy van valami.

Jah és amit még megemlítenék, hogy nekem fontos az állóképesség is, ezért heti 2x mennék futni(kb. 4km) és biciklizni(kb 15-20km) is, ez nem baj?

Jah és az erőedzések minden másnap mennének csak, hogy legyen idő a regenerálódásra is.


Köszi a választ! :)


2011. jún. 24. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

mark86


jaaa,de jó lesz,mondjuk én power proteint vennék.

2011. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Egy pillanatot kérek, megnézem mi is az pontosan, amit javasolsz.
2011. jún. 24. 21:54
 53/70 A kérdező kommentje:

De miért jobb a power protein?

Én úgy olvastam, hogy a 100 whey protein az a legjobb nem?


És ezzel az étrenddel amit írtam így jó lenne nem? Napi 3x szedném edzés után + egy kis szőlőcukor (egyébként abból mennyi kell?)

2011. jún. 24. 21:59
 54/70 anonim ***** válasza:

mark86


Tejsavó mindig jobb mint a kevert protein,de ehez az edzéshez bőven elég ez,én is használom,amennyivel olcsóbb abbólk vegyél multivitamint. Dextrózt csak edzés után, 0.5 gramm/tskg

2011. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Egyébként ilyen használat mellett mennyi ideig elég egy 2.5 kilós kiszerelés? 3-4hónap?
2011. jún. 24. 22:12
 56/70 anonim ***** válasza:

mark86


minden terméknél ott van hogy hány adag így ki tudod számolni.



6

2011. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
De pl. nálam azt nézzem, hogy mennyi fehérje van benne, és a szükséges napi bevétel felének megfelelő mennyiségűt adagoljam? Persze elosztva 3 részre.
2011. jún. 24. 22:25
 58/70 anonim ***** válasza:

mark86


Annyit igyál belőle amennyit szilárd kajából semmi szín alatt nem tudsz bevinni. Ha meg tudsz enni eleget kajából akkor csak edzés után igyad.

2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor szerintem a jövőhét folyamán meg is rendelem, és akkor elkezdem az edzéseket amiket írtam, remélem azért elég lesz az is. Aztán várom hogy szépen jöjjön valami izom, meg testsúlynövekedés :) Remélem azért 1-2 hónapon belül lesz valami kézzelfogható eredménye.


A biciklizés heti 1x (kb.15km) az nem lenne gond? Csak mert olvastam, hogy nem biztos hogy érdemes azt is nyomni, csak én szeretnék ilyenfajta állóképességet is, meg amúgy is imádok tekerni egyet.

2011. jún. 24. 22:37
 60/70 anonim ***** válasza:

mark86


Csináld...

2011. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!