Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Izomnövelésr...

100% Whey Protein Izomnövelésre+tömegnövelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a témában, ám arra szántam el magam, hogy most nyáron izomnövelésen keresztül jó lenne ha a testtömegem is nőne.

Mivel hatékonyan szeretném csinálni, és szeretném látni az eredményét is, úgy döntöttem, hogy beruháznék egy ilyen kiegészítőre a kérdésem az lenne, hogy ez megfelelő lenne e számomra.

A cél az lenne, hogy felszedjek egy kis izmot, illetve testsúlyt is. Namost tudom, hogy a szénhidrátok is fontosak, ám azt szerintem rendes kajával be lehet vinni, míg a fehérjéket azért nehezebb, illetve szerintem nekem most abból több kellene. Szóval a kérdésem az, hogyha ezt a port beveszem naponta 3x reggel, edzés után, és lefekvés előtt akkor el lehet e érni vele a kívánt célt egy belátható időn belül. Azért fontos ez, mert szeretném ha 1 hónap elteltével már azért lenne valami nyoma, valami kis pici ami jelzi, hogy jól csinálom. (Természetemből adódóan szeretem látni ha valami eredménye van annak amit csinálok. Nálam ez nagyon fontos.)

Kiemelném azt, hogy nem hatalmas izmokat akarok, nem egy nagydarab izmos fickó akarok lenni, hanem egy egészséges, jó izomzatú emberke, akin azért látszik hogy van valami.

Jah és amit még megemlítenék, hogy nekem fontos az állóképesség is, ezért heti 2x mennék futni(kb. 4km) és biciklizni(kb 15-20km) is, ez nem baj?

Jah és az erőedzések minden másnap mennének csak, hogy legyen idő a regenerálódásra is.


Köszi a választ! :)


2011. jún. 24. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. jún. 24. 20:46
 42/70 anonim ***** válasza:

mark86


mert súlyzós edzés kell....

2011. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Értem. És azt hogy? Mekkora súlyzók kellenek hozzá? Ami itthon van 4-5 kilós az elegendő?
2011. jún. 24. 21:00
 44/70 anonim ***** válasza:

mark86


bodybuilder.hu->cikkek->alapismeretek

2011. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

Illetve még annyit kérdeznék, hogy az első néhány hónapban nem lehetne elkerülni a konditermet? Csak mert így olcsóbb lenne, meg nincs is nagyon ilyen a közelben... De ha amik itthon vannak azok jók, akkor tök király.


Egyébként az értrend szerinted stimmelne?

2011. jún. 24. 21:02
 46/70 A kérdező kommentje:

Nah végigolvastam az egészet. Igazából konkrét súlyt nem írt, de azért leszűrtem, hogy ami nekem itthon van ez kevés...

Egyébként ideiglenesen nem lehetne a fekvőket, meg az egyéb ilyesmit csinálni? Valami fegyencedzés ez vagy mi, mert végigolvastam itt a fórumos kérdéseket, meg még pár oldalt. Bár ahogy láttam te neked annyira ez nem jön be...

De mondjuk az első 2 hónapban nem helyettesítheti a súlyokat? Csak az elején, aztán 2 hónap múlva meg megszervezném a kondit is?

2011. jún. 24. 21:41
 47/70 anonim ***** válasza:

mark86


Addig csinálhatod,legalább erősödsz kicsit

2011. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


De azért ettől is lesz hatása?

Illetve kérlek válaszolj arra a kérdésemre, hogy rendben lesz e így ez az étkezés-edzés véleményed szerint. Ha te is azt mondod igen, akkor megrendelem a cuccost.

2011. jún. 24. 21:45
 49/70 anonim ***** válasza:

mark86


Erősödsz és minimálisan izmosodhatsz.

Milyen cuccost?

2011. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Hát amit a kérdésben feltettem. 100% Whey Protein Ez nemjó?
2011. jún. 24. 21:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!