Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Izomnövelésr...

100% Whey Protein Izomnövelésre+tömegnövelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a témában, ám arra szántam el magam, hogy most nyáron izomnövelésen keresztül jó lenne ha a testtömegem is nőne.

Mivel hatékonyan szeretném csinálni, és szeretném látni az eredményét is, úgy döntöttem, hogy beruháznék egy ilyen kiegészítőre a kérdésem az lenne, hogy ez megfelelő lenne e számomra.

A cél az lenne, hogy felszedjek egy kis izmot, illetve testsúlyt is. Namost tudom, hogy a szénhidrátok is fontosak, ám azt szerintem rendes kajával be lehet vinni, míg a fehérjéket azért nehezebb, illetve szerintem nekem most abból több kellene. Szóval a kérdésem az, hogyha ezt a port beveszem naponta 3x reggel, edzés után, és lefekvés előtt akkor el lehet e érni vele a kívánt célt egy belátható időn belül. Azért fontos ez, mert szeretném ha 1 hónap elteltével már azért lenne valami nyoma, valami kis pici ami jelzi, hogy jól csinálom. (Természetemből adódóan szeretem látni ha valami eredménye van annak amit csinálok. Nálam ez nagyon fontos.)

Kiemelném azt, hogy nem hatalmas izmokat akarok, nem egy nagydarab izmos fickó akarok lenni, hanem egy egészséges, jó izomzatú emberke, akin azért látszik hogy van valami.

Jah és amit még megemlítenék, hogy nekem fontos az állóképesség is, ezért heti 2x mennék futni(kb. 4km) és biciklizni(kb 15-20km) is, ez nem baj?

Jah és az erőedzések minden másnap mennének csak, hogy legyen idő a regenerálódásra is.


Köszi a választ! :)


2011. jún. 24. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:

Itt van ez a fickó: [link]


Teljesen vega, namost ami neki van izom, ennek a fele, 1/3-a bőven elég lenne... és ő nem is szedne kiegészítőt. Persze nekem annyi pénzem azért nincs hogy minden fehlrjlt rendes kajáéval vigyek be...

2011. jún. 24. 15:14
 22/70 anonim ***** válasza:

végülis nem rossz amit írtál, az urak kiegészítéseivel.

Márk és fészpelm :D jó volt!

-----

állatokat így is, úgy is levágnak. nem miattad. növényeket sem miattad szedik / vágják / dolgozzák fel, de azért saras vagy benne kicsit :) ettől függetlenül, azért az ember integet a Holdról, és azért sincsenek űrhajózó elefántok, mert az ember az a lény (most fogjuk fel magunkat kicsit a természet részeként) amelyik teljesértékű fehérjével építi fel a testét, így komoplexebb lehet! jogos gondolat merülhet fel benned(tek) és igen, az oroszlánok lehet igazi vetélytársaink :PP mert ők is húst esznek.. nem, csomó más tényező is van, de a hús fogyasztása a teljesértékű fehérjebevitel miatt fontos.

kitételek: gyermeknek NEM pótolható másképp.

felnőttnek: egyrészt az eszenciális aminosavakat valahogy újra tudja hasznosítani a szervezet, másrész igen... meg lehet oldani növényi alapanyagokból a megfelelő ellátást.. és jó, hogy eszel tojást.

az edzéshez leírták a dolgokat, [link] még itt (nem láttam linkelve) olvasgass, étrendek résznél (ha googleban rákeresel az oldalra és étrendek címszót még mellé írod) láthatsz infót a mennyiségekről is: mennyi rizst stb. kellene enned, mennyi fehérjét..

sok sikert.

2011. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy ne minden 2. napon eddz.


Az állatokat kinyírják? Az nekem se oké, ha egy kutyát kinyírnak. De a tyúk meg a tehén azért van, hogy megegyük!


Sose értettem az ilyen embereket...

2011. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

Köszi a linkben szereplő cikksorozatot, már végigolvastam. ezt is: [link]

És szerintem én is hasonlóakat írtam.Amit várok azaz, hogy azt mondjátok, hogy ez így okés lesz, és kezdjem, mert addig nem akarom megvenni a cuccot, amíg nem tudom hogy rendben lesz. Mert amíg olyanokat kapok pl Márktól, hogy facepalm, addig nemtudom hogy most csak azért írja mert rossz napja van, vagy mert tényleg full baromság.


A vegetáriánus mivoltomnak a filozofálását kérem hagyjuk, mert most ez a helyzet, erre szeretnék valami megoldást találni.

Egyébként köszi mindenkinek aki segít!

2011. jún. 24. 15:32
 25/70 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan edzek?
2011. jún. 24. 15:33
 26/70 anonim ***** válasza:

Heti 3x


Pl:


Mell Láb

Váll Hát

Kar Has

2011. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2011. jún. 24. 15:35
 28/70 anonim ***** válasza:

Az a bajom a vegetáriánusokkal, hogy baromira következetelnek.


A répa is ugyanolyan élőlény mint a tyúk csak nem mozog.


Akkor azt miért jobb enni? Csak azért mert nem hallottad ahogy sikít miközben kihúzzák a földből?


És a tojás? Az is gyilkosság, csak még gonoszabb(ha már a te logikád követjük) Már azelőtt meghal szegény csibe hogy élhetett volna, miattad!


[link]


KÉpmutatás,

2011. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de nem minden tojásból lesz csirke, ugyanis az üzemekben ezek szétválogatásra kerülnek lézeres technológiával. (nekik se érné meg megtermékenyített tojást eladni) Amiből meg nem lesz kiscsirke az meg csak egy sima élettelen cucc.


A növények nem éreznek fájdalmat, nincsenek idegeik, és érzelmeik.

De most muszáj ezt boncolgatni?

2011. jún. 24. 15:40
 30/70 anonim ***** válasza:

ha kíváncsi vagy a tapasztalatomra:


volt olyan hogy úgy edzettem hogy mellé szinte semmi fehérjedús ételt nem tudtam enni(anyagi okokból, a kiegészítőt még korábban vettem) csak napi 2 turmixot.


És volt olyan hogy szinte csak 1 turmix edzés után plusz napi kb 400 gramm csirke plusz szénhidrát


AZ eredmény összehasonlíthatatlanul jobb volt a második javára, csak turmixokkal meg tojással kb szintet fenntartani alig tudtam, pedi 80 kg alatt voltam/vagyok


szóval én, személy szerint azt mondom, hogy hús nélkül, ha csak nem akarsz rá vagyonokat költeni, ne remélj sok eredményt.


Ha már 2 kg izmot felszedsz akkor megpaskolhatod a hátad

2011. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!