Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lefekvés előtt edzeni, okos...

Lefekvés előtt edzeni, okos dolog?

Figyelt kérdés

edzés->kajálás->alvás

ezt szoktam csinálni

előnyös?


2011. jún. 19. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mark86


pontosan! jól látod a dolgot,de nekik nyilván az az érdekük hogy hülyeségeket olvass és ne fejlődj a csodálatos tejtől.a testépítők is azért nem isznak mert nagyon jó a tej,csak nem tudják...

okos...

2011. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Márk, ha valaki mondja hogy ez meg az rákkeltő akkor biztos hogy nem fogják meginni elhiszed nekem? Még ha nincs is valóság alapja akkor se, de ők nem tudják mert nem probálják mert félnek tőle. Attól mert valaki mond valamit még nem biztos hogy igaz. De kitudja, én rendesen táplálkozok minden nap húst hússal eszek, utána veszek be multivitamint meg izületvédőt, 3 dl narancslevet és citromlevet iszok, utána ha éhes vagyok megint eszek és cápaporc kapszulát is veszek be és edzések után megiszok 6 dl tejet.
2011. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mark86


1.amíg én nem tudom a neved addig mark86 vagyok.

2.ez tény,ne legyél önfejű,hidd el ha jó lenne sokan nyomatnák. Nem véletlenül kell turmix.Ez nem olyan dolog mint az aszpartam hogy jön egy újságcikk és mindenki retteg feleslegesen.

Nem káros a tej csak totál felesleges,nem hülye ember írta a cikket és nem véletlen nem issza senki aki komolyan veszi a dolgokat.

Turmixot se véletlen kell vízzel inni. Te döntésed,de amiben nem vagyok biztos amellett nem állok ki.

Ha akarod igyad.

Üdv! :)

2011. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!