Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor a legérdemesebb edzeni?...

Mikor a legérdemesebb edzeni? Evés előtt és után mennyi időt kell kihagyni? Lefekvés előtt mennyi időt kell kihagyni?

Figyelt kérdés
Délelőtt vagy délután érdemesebb? Pontosan hány órák között? Úgy szoktam hogy minden nap kb 3/4-ed órát edzeni, és kart, combot, hasizmot szoktam erősíteni. Aztán lefekvés előtt csípőt és feneket. Ez így helyes? Ha nem akkor írjátok meg mi nincs jól.
2010. dec. 30. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha te ezeket az izmokat minden nap meg tudod edzeni, ráadásul 3/4 órában, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

Pihenőidő hol van? Legalább olyan fontos, mint a kaja, vagy az edzés. Ne eddz naponta, inkább 3 edzés legyen egy héten, de azok rendesek legyenek!

Edzés után amúgy Ch+fehérje, előtte Ch.

2010. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De figyelj én nem bonyolítom túl csinálok 50 felülést 50 gugolást meg súlyzózok egy kicsit.
2010. dec. 30. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
És ezért lesz valószínűleg tök hatástalan az egész.
2010. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem egy csaj a kérdező? akkor milyen ch kellene...
2010. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne egyen Ch-t? A nőknek nem kell energia, vagy mi?

Én sem gondoltam, hogy a kérdező egy rendes tömegnövelő edzést követ éppen, de a szervezetének valami energiára akkor is szüksége van. Ha éhgyomorra csinálja, attól nem lesz jobb... Ha meg fogyni akar, akkor úgyis diétát kell követnie.

2011. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Edzés után miért szükséges szénhidrát? pl elkezdek fél8kor edzeni és fél9ig edzek attól hogy este van érdemes enni ekkor is?
2011. jan. 6. 20:41
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen mértékben kell enni előtte?
2011. jan. 6. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ch a glikogénraktárak visszatöltésére kell. Viszont nem tudom mi a célod. Ha fogyni akarsz, akkor tök fölöslegesen csinálod, fogyni nem fogsz. Fogyáshoz diéta kéne.
2011. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!