Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcai/kocsmai verekedésben...

Utcai/kocsmai verekedésben nem vagyok otthon, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Még nem volt bunyóban részem, mert nem akartam belemenni, viszont jó érzés lenne ha nem kéne kussolni ha valaki beszólogat.

Magas vagyok és átlagos izomzatú de még sose bunyóztam komolyan.

Milyen teknikát tudtok mondani egy erősebb tapasztaltabb kötözködő ellen? (nem a futásra gondolok, hanem pl hova próbáljak ütni hogy mozogjak, ilyesmi)


2011. jún. 12. 02:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
próbálok okulni a válaszokból,köszi
2011. jún. 12. 21:40
 12/13 anonim ***** válasza:

A kocsmában van egy csomó fegyvernek használható tárgy.

Pl beugat az ember,elnézel sunyulsz,aztán mikor elfordul leütöd egy korsóval,aztán meg összerugdalod.

Szóval a helyzetfelismerés a gátlástalanság,elszántság,kezdeményező képesség sokszor hatásosabb,mint az évekig tartó gyakorlás.

Egyébként egy küzdősportról,önvédelmi rendszerről tudok,amit kocsmákban fejlesztettek,teszteltek-lementek kocsmába bunyózni-és tele van igazi plenyós utcai módszerekkel.

Keysi Fighting Method.

Egy spanyol utcai verekedő cigó-később a hadsereg közelharc kiképzője-lett vele világhírű.

2011. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

há' most küzdősport vagy önvédelmi rendszer? :D


ha valaki néhány éven át gátlástalanul gyilkoláscentrikusan edzi a testés, gyakorolja a technikáit, azzal nem lehet összehasonlítani egy védelmi kis technikai gyűjteményt :)

2011. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!