Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok utcai harchoz jó...

Mondanátok utcai harchoz jó tippeket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nyugi már volt ilyenben részem, igaz hogy ők voltak vagy 6an de mivel csak 1ikkel volt konfliktusom, így nem szállt be más. nálam volt kés, de nem használtam.
2011. jún. 13. 17:50
 12/26 anonim ***** válasza:

általános tippek utcai harchoz:

*kerüld el mert alsóhangon eltörik az orrod

*kerüld el, mert rosszabb esetben szar.rá vernek, törik karod bordád.. belsődet püsésítik

*kerüld el mert mondjuk.. utcán nagyon kevés dolog van ami visszatart valakit attól hogy kinyírjon.


*fegyvert, legyen az vipera (ami egy egyszerű tükörtartó rúd) vagy vegyszer-spray ellened fordíthatják. gyenge ember ellen nem kell mert gyenge, erős ember meg lehet pont azért erős mert pont lesz@rja hogy milyen fegyver van nálad. a harc nem képzetlen embereknek való, mert vannak képzett és hidegvérű emberek. ezekkel csak úgy nem lehet felvenni a versenyt.

2011. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
most olvastam a válaszod, nos szerintem az előzőből amit írtam látszik, hogy tanulj meg harcolni. ennyit tehetsz. azt leírták hova üss, de amíg nem tudsz ütni addig nehéz legyőzni valakit :)
2011. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
megnyugodhatsz, nyertem, ő körülbeül 2x ütött meg engem én eltaláltam vagy 10x, főleg fültövet és állkapcsot ütöttem, mert megölni nem akartam, csak lenyugtatni, és el is értem. azért írtam ki a kérdést, hogy okosabb legyek.
2011. jún. 13. 18:19
 15/26 anonim ***** válasza:
ha itt kérdezel okosabb leszel mert sok nagy fazon ír itt akik sok témában járatosak. én speciel ebben.
2011. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

főleg fültövet és állkapcsot ütöttem, mert megölni nem akartam, csak lenyugtatni



ROTFL :D:D:D:D Istenkém, de jót röhögtem.


Haver, kapsz tőlem egy dant szájkídóból.

2011. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Utolsó :))
2011. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy... lettél volna ott, megnézném mekkora lett volna a pofád.
2011. jún. 13. 22:19
 19/26 anonim ***** válasza:
na felkészültél Kérdező?
2011. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

lol, és a csicska visszapofázik XD


Nagy szarban vagyok...

2011. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!