Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét válasszam?...

Melyik fehérjét válasszam? (bsn, gaspari, scitec)

Figyelt kérdés
eddig én a scitec világában éltem, és 100% whey pro-fot vettem, viszont olvastam itt hogy pár ember igen leszarozta, és a profi gym oldalt ajánlották , hogy onnan jobb venni mást, én ezt elfogadom, mert a minél jobbra törekszem, szóval akkor melyik lenne a legjobb fehérje? mert én ott a bsn syntha 6-ot, meg az optimum 100 whey gold standard-et nézegettem
2011. jún. 5. 13:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

GregX


Én is ezt a kettő fajtát néztem, pantherát meg fitness authorityt. Jó olcsók. Panthera nem teszik annyira a tojás tartalma miatt.


Tested se lehet rossz:


[link]

2011. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Gaspariban is van tojás :)

Tested, ha jól tudom kanadai, mint a pvl. Tényleg nincs olyan különbség fehérjék között, szóval ami olcsó és szimpatikus azt vedd.

2011. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ekközül a 3 közül lesz majd vmelyik.
2011. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 °:Amigo:° ***** válasza:

Én rendeltem 4 doboz Amix marhaproteint, most fogok még1-et, meg egy Tejsavót (talán MuscleTech Pro Serie).


Az Amixra rá van írva, hogy limitált, akciós kiadás.

A MuscleTech is csak az európai viszonteladóinak csinált 2,2 kg.-os kiszerelést, a shop.builderen vagy 6 ezerrel drágább az 1,8-as, mint profin a 2,2 -es ! :-)))

2011. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

GreenTea


Amigo: Akkor azt mondod, hogy az Amix marhaproteinje jó cucc? Nagyon gondolkoztam rajta, hogy veszek egyet, de a 4,5kg San mellett nem volt rá keret.

2011. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 clint ***** válasza:
biztos jó, de sztem turmixban kár húsbol kivont proteint inni pláne ennyi lovéért amiért bármiféle izolátumot kapsz és még az íze is jobb. A húst enni kell :D
2011. jún. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

de most íz, oldódás nem számít?


mer néhány terméknél engem qrvára zavart, hogy ott maradt az oldalán meg az alján

2011. jún. 6. 08:18
 28/28 °:Amigo:° ***** válasza:

Az Amix Monster Beef kivállóan oldódik. Normál adagban íztelennek mondanám, nincs agyonízesítve.

Mivel hidrolizált, ezért olyan ízesített víz állagú, nem tejszerű, mint a tejsavó.

50 gramm shakerben, 2,5 -3 deci vízben oldódik még a rácsot sem használom, mert utálom elmosni :-))))

Marhahús magyarországon nem túl elterjedt, napi fél kiló rendszeres elfogyasztása is elég nagy probléma lenne a legtöbb ember számára.

A fehérje forrása csak az aminosav profil miatt számít, engem annyira nem érdekel, mert napi 50 g. Glutamint és 25-30 BCAA -t tolok mellé.

(amúgy a Glutamint meg pont búzafehérjéből nyerik, gondolom abban van a legtöbb, mégsem eszünk emiatt búzát)

:-)

2011. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!