Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét válasszam?...

Melyik fehérjét válasszam? (bsn, gaspari, scitec)

Figyelt kérdés
eddig én a scitec világában éltem, és 100% whey pro-fot vettem, viszont olvastam itt hogy pár ember igen leszarozta, és a profi gym oldalt ajánlották , hogy onnan jobb venni mást, én ezt elfogadom, mert a minél jobbra törekszem, szóval akkor melyik lenne a legjobb fehérje? mert én ott a bsn syntha 6-ot, meg az optimum 100 whey gold standard-et nézegettem
2011. jún. 5. 13:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

mark86


rém egyszerű! megnézed a kilós árát és az összetételét!

így válassz.véleményekre meg nem kell adni mert mindenkinek más jön be.

profi gym-nél akkor nyomtam gyorsan x-et mikor a termékek alatt ez a kérdés szerepelt:

sehol a világon nincs ez a kiszerelés forgalomban,itt hogyhogy?

válasz: mert a gyártó ezt a kiszerelést csak a kiemelt forgalmazóknak dobta piacra és ezek jelenleg egyedül mi vagyunk. lol!!

2011. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

mark86


ez nem azt jelenti hogy valami baj van,de én hanyagolom. mindjárt jönnek úgy is gaspari-zni! :D

2011. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 clint ***** válasza:
a gaspari sztem prémium minőség és a bsn is, hisz asszem azt reklámoztán jay-jal meg ronnieval.
2011. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

a bsn-t az nyomták ronnival, arra én is emlékszem

csak én a bb tv-ken nőttem fel, és ugye ott a scitec-et nyomták

2011. jún. 5. 13:37
 5/28 anonim ***** válasza:

mark86


scitec meg vörös zoli&tóth dani,ez nem mérvadó.

én csak és kizárólag a gasparitól hányok!

2011. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Átnézed az aminosavprofilt. Megnézed a glutamin és bcaa tartalmat. Ha az van odaírva, hogy glutamic acid, az nem egyenlő az L-glutaminnal, mert általában az L-glutamint hozzáadják/ ha jól tudom/ Tehát amihez L-gluta van írva, az egyből plusszpont. Össz BCAA tartalom, Leucin tartalom. Kiválasztasz pár fajta fehérjét ami tetszik neked és kiszámítod, hogy mennyibe kerül 1g protein. Ez azért fontos, mert hiába olcsóbb kilóra mondjuk a cytogen whey pro mind a szájtek 100 százalék whey, kevesebb benne a fehérje egységesen.


Ezt én úgy oldom meg, hogyha kerül a fehérje 22000 ft-ba és 74 százalékos, és 5 kilós ezért 5000* 0.74 megkapod a fehérjetartalmat, és amit kaptál azzal elosztod az árat, ebben az esetben 5.9 ft egy gramm. ígylehet a legjobban kiszámolni, összehasonlítani termékeket.

2011. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket legolcsóbb egységáron megveszed. Én pl power proteinnel még edzés után is elvagyok. Pedig azt max én reklámozom :D
2011. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

mark86


leppurd! te vagy a kormány misi????

mondhattad volna...

gyanús vagy te nekem! :)

2011. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jó nektek akinek jó a szója... Én kitörölhetem vele. B*sszameg, pedig ócsó.
2011. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

bunkóparaszt nagyon teccik amit írtál


de sokan mér verik erre a power proteinre? attól mer olcsó, meg szója van benne, szerintem tuti szar

2011. jún. 5. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!