Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét válasszam?...

Melyik fehérjét válasszam? (bsn, gaspari, scitec)

Figyelt kérdés
eddig én a scitec világában éltem, és 100% whey pro-fot vettem, viszont olvastam itt hogy pár ember igen leszarozta, és a profi gym oldalt ajánlották , hogy onnan jobb venni mást, én ezt elfogadom, mert a minél jobbra törekszem, szóval akkor melyik lenne a legjobb fehérje? mert én ott a bsn syntha 6-ot, meg az optimum 100 whey gold standard-et nézegettem
2011. jún. 5. 13:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azér verik rá, mert ők faszán hasznosíttyák a szóját is, így miért vennének drágábbat, ha ez is működik. Tisztára mind a kreatinnál. Csak itt több embernek jön be. Én k*rva szerencsétlen vagy, kreatinba szar nekem a monohidrát, fehéréjébe a szója. Csak a jót tolerálom, ez van... Nem fosok egyiktől se ,csak simán nem hatnak.
2011. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy nem tudok írni b*sszameg... *vagyok.
2011. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

mark86


pedig ha jól tudom te promixet ittál ha jól tudom amiben több a tejsavó mint a powerben. hány grammot ittál edzés után?

én estinek használom a pp.-t mert akkor okés.

2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

bunkóparaszt: elnézzük neked, hogy nem tudsz írni, bár néha én is, bár ez lehet a tejsavó hatása


a szójások tudnak akkor csak helyesen írni

2011. jún. 5. 14:09
 15/28 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én rendeltem a Profigym-ről, amit kaptam az korrekt volt, nem tűnt átverésnek. Persze 4,5kg-s San proteint máshol is lehet venni. A kreatin monoval sem volt problémám, a transzporttal meg aztán főleg nem. Az amúgy is szőlőcukros terméket hiába cukroznák tovább:D


Márk te melyik terméknél láttad, hogy nem létező kiszerelést árulnak? Én az Amix marha fehérjéének láttam 2,2es dobozát.

2011. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

mark86


fogalmam sincs de tejsavó fehérje volt.

nem emlékszem..

2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Affene, lebuktam :\ :D:D Amúgy jaja, mázlista vagyok ebből a szempontból, bármi sz@rt beépítek, de cserébe könnyen zsírosodok is, ha nem figyelek a kajára.
2011. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Mark:

Napi 4 kanállal iszok, úgy hogy reggel egy, 10-15 óráig valamikor 2, este egy.

Edzésnapon a 2 megy edzés után dextrózzal /50g kb/

A fehérjét nem mérem grammra, kanál azt cső.

2011. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

mark, annál a terméknél szerintem a kérdező meg a válaszoló is hülye volt.

Nincs túl nagy különbség a fehérjék között, nekem tökéletesen megfelel pl. a panthera is 8000ért, de ott vannak fitness authoritys cuccok amik szintén olcsók.

bsn, gaspari, scitec 3asból gasparit venném, ár/érték miatt.

Optimum a világ vezető márkája, amúgy felvásárolták a bsn-t, de az ő proteijnük eszerint is van árazva. Synhtha 6 nál arra kell vigyázni, hogy nem kifejezetten spórolós cumó, 50% körüli fehérje tartalmával, viszont iszonyat finom az tény, ha megtehetném tuti azt innám reggel meg este.

2011. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Érthetetlenre sikerült: Édzésnapokon is 4 megy, reggel meg este, és edzés után megy 2 adag.
2011. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!