Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nőiesebb?

Hogyan lehetnék nőiesebb?

Figyelt kérdés
Én öt éve Ritmikus Gimnasztikázom, és nagyon sokan mondják, hogy jól csinálom, de van két alapvető hiányosságom. Az egyik az, hogy nagyon gyenge az állóképességem (de ezt már fejlesztem), a másik pedig az, hogy nem igazán nőiesek, és a legkevésbé sem kecsesek a mozdulataim. Hogyan lehetne ezen javítani?
2011. jún. 4. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Odafigyelés. Gyakorlás, esetleg nőiesebb öltözködés, hiszen egy magassarkúban nem igen tudsz nem nőiesen lépkedni, ha mégis akkor orra buksz :)
2011. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kellene neked egy jó pasi az majd kihozná belőled a nőiességet.
2011. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Első: nőiesen öltözködöm, nem arról van szó, tudok magassarkúban járni (sőt, sokak szerint olyankor sokkal szebb a járásom), és általában lányként viselkedem.

Második: Van fiúm, aki tényleg segít valamennyit ezen a problémán, de ez nekem kevés.

Igazából szeretnék annyira kecses lenni, mint Anna Bessonova. Nem tudom, hogy csinálja, de amikor ő a szőnyegre lép, azt lehet érezni, hogy ő a megtestesült nőiesség. Borzasztóan nőies, és kecses. Én a nyomába se érek...

http://www.youtube.com/watch?v=eZ_iKfGG-r0

2011. jún. 4. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű.A vidit megnézve méginkább.

Járj el balett órára heti 1-2x.

Ott tökéletesen megtanulhatod ezt a fajta nőies mozgáskultúrát.

2011. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ez gyönyörű volt! Én mindig szerettem nézni az RSG-t meg a tornászokat is. A tornászok közül Svetlana Chorkina volt a kedvencem, pont azért, mert olyan kecses volt, mikor a talajgyakorlatokat csinálta. Nem ma volt, az igaz! :) Már régóta nem kísérem figyelemmel ezt a két sportágat.


Szerintem adottság is, hogy mennyire lazák az ujjaid, csuklód ízületei, mert attól lesz olyan finom a mozdulat, ha könnyedén tudod mozgatni a kezed.

Másrészt meg gyakorlás.

2011. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Igazából heti egyszer járok balettórára, mert ritmikus gimnasztika mellett az kötelező. :D Sajnos az nem igazán segít nőiesebbnek lenni. Próbálok odafigyelni is rá, de nem mindig jön össze, mert közben annyi mindenre kell figyelni... :/ A csuklóim meg elég lazák, csak fogalmam sincs hogyan használjam őket.

http://www.youtube.com/watch?v=GfozoOmuFJY - ez én vagyok edzésen. :) Gondoltam úgy fair, ha mutatok egy ilyet is.

2011. jún. 4. 22:54
 7/11 anonim válasza:

most néztem újra pár S. Chorkina videót, rájöttem, hogy nem is volt olyan kecses! :D

inkább merevek a mozdulatai.

na, mindegy, végülis nem ő a téma.


ha kellően lazák, akkor csak gyakorlás kérdése!

2011. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

a mindenit, hogy Te milyen ügyes, és hajlékony vagy! és kecses is!!

fúú, nem gondoltam volna, hogy ilyen egy edzés, hogy egyszerre ennyien vagytok a szőnyegen!

és tényleg nehéz lehet koncentrálni.


szerintem amikor a buzogányt mozgatod, kicsit jobban hajlítgasd a csuklóidat fel-le, és attól máris nőiesebb lesz. ne edzés közben gyakorold, mert akkor sok más dologra is kell figyelni, ahogy írtad is, hanem otthon, kényelmesen, először buzogány, minden nélkül.

2011. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
úgy akartam írni, hogy *így nehéz lehet koncentrálni!
2011. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már az a szint ami genetika, vagy kis korban elkezdett dolog. Meg lehet tanulni, de szerintem Anna Bessonovát 2-3 éves korától kezdve így nevelték, szóval hidd el én nem értem ehhez a sporthoz, szép de nem tudom mi számít hibának stb. De szerintem ez teljesen rendben van. Ha fele ilyen nőiesek lennének a mai lányok máris szebb világban élnénk :)
2011. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!