Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lefogytam, zsák ruhákban...

Lefogytam, zsák ruhákban jártam, fiús voltam. Hogyan lehetnék nőiesebb, egyedibb? 16/L

Figyelt kérdés

Homokóra alkatom van, magas vagyok (175 cm és 63 kg).

Minden ötlet, javaslat érdekel!


2011. márc. 20. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A bő, lógós nadrágokat cseréld le nőiesebb, egyenes szárú nacira, ami kiemeli a feneked. A szimpla pólókat cseréld le nőiesebb, kicsit tapadósabbakra, ha pocakod van, akkor alul legyen kicsit bővebb, felül meg emelje ki a cicid. Hordj nyakláncot, karkötőt, oldaltáskát. Persze olyan kereteken belül, ahogy megteheted, nem kell mindenen azonnal változtatni. :)


De igazából mindegy, milyen ruhát hordasz, érezd magad jól benne, és légy igényes. Törődj magaddal - bár írtad, hogy fogytál, ami nagyon klassz! -, leheletnyi smink sem árthat. (Leheletnyi, nem vakolat. Szempillaspirál, szájfény, kész. :) )

2011. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon sokat segítettél! :)
2011. márc. 20. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézelődj a különféle üzletekben, a legtöbbször nagyon jó szetteket lehet látni a próbababákon, figyeld, mi az a stílus, amit el tudsz képzelni magadon! Próbálgass többféle fazont, V-kivágás, körkivágás, ing, blúz, tapasztald ki, mi az, ami jól áll. Nem árt, ha van veled valaki, aki konyít valamit a divathoz, és őszintén megmondja, miben nézel ki a legjobban. Sok sikert!
2011. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem muszáj nagyon csajosnak lenned ha nem érzed úgy jól magad,énis fiús voltam,és úgy "segítettem" magamon hogy van bnőmmel ilyen kis barátnő nyakláncunk és barátnő karkötőnk és máris nem voltam annyira tök fiús az ékszerektől :P

és néha veszek magamnak vmi lányosabb pólót :)

13L

2011. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!