Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzem magam elég nőiesnek....

Nem érzem magam elég nőiesnek. A testem se az a kimondott nőies alkat. Sminket, kozmetikumot is alig használok. Viszont most változtatni szeretnék mindezeken. Hogyan lehetnék még nőiesebb? 21éves vagyok

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz megmondani.
2010. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, hogy milyen kozmetikumokat használjak.

szeretnék néha szépség napot tartani. akkor miket csináljak?

fehér elégé a bőröm és fekete vállig érő a hajam.

mit sportoljak, hogy nőiesebb legyen az alakom?


stbstb

2010. nov. 29. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

kozmetikumok,amik szerintem "alapok":

- egy jó bőrradír(lehet akár méz és kristálycukor összekeverve)

- hidratáló krém(bőrtípusnak megfelelően)

- arctonik

- tisztító gél

+ esetleg arcpakolás: a legegyszerűbb,ha 2 evőkanál joghurtot felviszel az arcodra,20 percig rajtahagyod és lemosod (vagy amit én nagyon szeretek: LUSH - Mask Of Magnaminty)

& hajpakolás: fodrászkellékesnél lehet kapni mindenféle Kallos hajpakolást,nagyon jók(nagyon sokáig elég,és nem több egy ezresnél)


sminkben ami szerintem nagyon nőies és egyszerű; vékony tusvonal(felül) + fekete spirál és rózsaszínes árnyalatú pirosító. nem kell túlbonyolítani :)

2010. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Örülök, hogy rátaláltam a kérdésedre és megoszthatom veled a tapasztalataimat.


Mielőtt viszont belekzdenék kisregényem írásába, van egy dolog, amit nagyon meg kell jegyezni mind öltözködés, mind pedig sminkelés terén: az előnyös tulajdonságokat kiemelni, a szerinted hátrányosakat pedig elfedni. Hogy éljek valami példával is: ha mondjuk nagyok a szemeid, fesd őket erősebbre, ha szép a dekoltázsod, emeld ki stb.


Mielőtt belekezdesz a nagyszabású átváltozó hadműveletedbe, érdemes alaposan megvizsgálnod a bőröd típusát, színét. Nem mindegy az sem, hogy milyen formájú az arcod, a szemed színe. Nekem például kerek arcom, közepes barnaságú bőröm, barna hajam és szemem van, bár a hajamban nem vagyok biztos,annyit festegettem már :D Ilyentén például pirosítót egyáltalán nem használok, mert a rózsaszín egyáltalán nem áll jól. Mivel nagy szemem van, inkább azt festem erősebben, az ajkaimra pedig majdnem mindig csak valami világos színű szájfényt teszek.


Ha még soha nem festetted magad, azt tanácsolom, hogy az elején ne vegyél baromi drága szemfestékeket, pipereszereket, mert lehet, hogy 2-3 alkalom után valamelyik barátnődnél vagy a kukában fog landolni :) Ha már kitapasztaldad, melyik szín áll jól, belefoghatsz a drágább de sokkal minőségibb cuccok nagyüzemi bevásárlására :)

A bőr alapos tisztításához bőrradír szükségeltetik, ezt megcsinálhatod te magad is pl. tusfürdő és cukor keverékével, vagy vehetsz készen is, a polcok roskadásig tele vannak az ilyen kencékkel.


Mivel képet nem áll rendelkezésemre rólad, így sajnos konkrétan nem tudom Neked megírni, hogy mi állna jól. Azt tudom tanácsolni, hogy szerezz be egy jó adag sminklemosót és vattát, és kísérletezz bátran az egyéniségednek megfelelően. Ha nem tetszik, csak lemosod és megpróbálod megint és megint és megint...


Remélem, hogy tudtam valamennyit segíteni, és ha esetleg tudok még valamiben a segítségedre lenni, a legnagyobb örömmel segítek.

2010. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először is döntsd el fejben hogy milyen re szeretnél átalakulni (ezt szépen megmondtam :) )

ha világos a bőröd, de pl szolizni nem akarsz akkor színezett hidratáló krém erre tökéletes vagy alapozó, bőrtípushoz megfelelően: radír+lemosó+krém.

pár alap smink: alapozó (ha szükséges) szempillaspirál fekete, fekete tus vagy ceruza. esetleg pár szemhéjpúder, szájfény, vagy szinezett ajakápoló.


mozgásban nehéz segíteni kép nélkül mert nem tudni most milyen az alakod.


ruházkodásban meg szerintem ötvözz..ne egyből tűsarok+kiskosztüm, de kombináld ügyesen a dolgokat..szerezz be egy szép cipőt/csizmát, blúzt, mellényt, egy olyan farmert ami nem úgy néz ki mintha hypoból szedték volna ki :9 persze maradhat a sportos ruha is hisz nem kell mindig nőiesnek lenni...

2010. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!