Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetnék akár egy...

Hogyan lehetnék akár egy kicsit is nőiesebb? Úggy nézek ki, mint egy fiú.

Figyelt kérdés

Nincs mellem, ezért a V nyakú fölsők szóba sem jöhetnek.

Alacsony vagyok, 150 cm és sovány amúgy.Barna vállig érő hajam van.Gyerekes arc.Magassarkú nem áll jól. Úgy nézek ki mint egy bohóc. Kb, mint ha egy 5 éves az anyja magassarkújában járkálna.A másik- nagyon fejletlennek nézek ki. Simán kinézek 13 évesen 9-nek. Hogyan változtassak? Öltözködésen, hajviseleten vagy min változtassak?


2010. jún. 17. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia. ha gondold én segítenék neked( ruhaválttozás, haj, stílus, stb) Nemtudom... milyen anyagi helyzetbe vagy? Megengedheted a drága ruhákat?
2010. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Normál. Ha megmondod, hogy itt meg ott van ilyen felső, megnézem. Van a közelben egy pláza.

Vállig érő hajat hogyan fobhatnék fel?

2010. jún. 17. 20:31
 3/12 anonim válasza:
65%
nyugi ,ha 13 éves vagy akkor csak most fogsz elkezdeni igazán nőni, sok embert ismerek akik 12-13 évesen tök alacsonyak voltak most meg magasabbak nálam, a mell kérdésre meg az a válaszom hogy igyál sok tejet
2010. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A hajad fazonján,és esetleg a színén is változtathatsz,ha a szüleid megenkedik. Az öltözködésedet,ruhatáradat átalakíthatod.Beszerezhetsz 1-2 csajosabb ruhát,kiegészítőt,övet,táskát.

Megértelek én is 150cm vagyok,48kilóval,és 28 évesen,azt hiszik,hogy 18 vagyok.Mikor megtudják,hogy 8 éve házas,és anyuka,akkor pedig megkérdezik,hogy az oviba kezdtem-e.:-)Ha nem vagy suliban,akkor esetleg,ha szeretnéd egy enyhe sminket is használhatsz.Persze a szüleidet kérdezdd meg,mit engednek meg.

2010. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, biztosan nőiesedsz még. Attól hogy nincs melled, még hordhatsz V nyakút és egyébként is most divat fiúsan kinézni. Sminkelj kicsit, ha elmész valahova, de ne túl sokat. Ha a magas sarkú furán áll, vegyél nőies de kisebb sarkú cipőt. olyan meltartót amiben van az a "tömés". A hosszú haj mindig fiatalít, lehet jobb, ha levágatod, kérdezd meg a fodrászt is, vagy aki már látott téged. Ha valaki azt modja csinos vagy és szép hidd el!! Más is ezt mondja vagy csak te gondolod így?
2010. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. New Yorkerben nagyon klassz felsők vannak 1000- 3000ft ért :)
2010. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13 évesen nem is kell magassarkú...és 13 évesen még jó hogy fejletlen vagy:) sztem nyugodtan hordhatsz v-nyakú felsőt. Minisort, egy vagány hiphopos trikó, egy jopofa napszemcsi, balerina cipő (sima, csicsa/díszmentes, egyszínű)

nekem is ez a bajom, bár én 20 éves vagyok és 15nek nézek ki-üdv a klubban.járókelőketpróópróbáldd megjegyezni, hogy milyen ru

2010. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha képet mellékelnél, többet tudnánk segíteni:D Engem érdekelne:D


16/f

2010. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

A sminkkel kapcsolatban: tegyél fel szempillaspirált, ha jól áll, halványan húzd ki a szemed. használj egy kis szájfényt, de a festést itt szerintem le is zárhatjuk.

a hajadat felesleges befestetni, nagyon igénytelen, hogyha valakinek lenő a haja, márprdig ez a tinikkel elég gyakran előfordul, mert a szülők nem úgy adnak pénzt stb.,stb. egyszóval felesleges. ha nem középen hanem oldalt választod el, és vágatsz oldalfrufrut, az is öregíteni fog.


hát én 158 cm vagyok én 47kg, 21 évesen, de nagyjából 150 lehettem, mikor 13 voltam, úgyhogy már vannak vele tapasztalataim. engem is állandóan fiatalabbnak néznek, ha nincsen rajtam magassarkú, vagy fel van kötve a hajam, szavazásnál pl nem akarták elhinni, hogy már rég elmúltam 18, látni kellett volna a pasi arcát, mikor megnézte a papírjaimat xD


én tánc miatt nagyon régóta hordok magassarkút, illetve elég rossz érzés hogy mindenki jelentősen lefelé néz, úgyhogy a cipővel kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy vagy balerina, vagy magastalpú cipő. sokkal könnyebb bennük menni, mint egy tűsarkúban. suliba felesleges ilyeneket felvenni, de ha elmész vásárolni, vagy sétálni a barátnőkkel, miért ne?


az öltözködéssel kapcsolatban: ha jó az alakod, hordj legingeket, szoknyákat, tunikákat. pushup melltartót felesleges fölvenni, ha nincsen melled, kiábrándító, ha egy lány lehajol, és látszik, hogy csak tömve van a melltartó.

ha teheted, olyan felsőket vegyél, amelyek a hasadnál szűkek, a mellednél kicsit bővebbek, ez is optikai csalódás. V nyakú felsőt szerintem is felvehetsz, senki nem tiltja meg, de ha nem szereted, akkor is van annyi más fazonú felső. az ing például egy jó övvel nagyon sokat tud dobni a kinézeteden. így kép nélkül ennyit tudok mondani, remélem, azért tutdam segíteni :)

2010. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát,a hajad ne fogd össze szerintem...a hosszú haj sokaknál öregít, ami nálad a leírtak alapján jól jönne. És szerintem a V-s cuccok is mehetnek...egy kis push up melltartóval talán.

És egy kép ténylegjóljönne :)

15/f

2010. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!