Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor már annyira gyúrok...

Amikor már annyira gyúrok hogy fáj a karom akk még jobban kell gyúrni vagy pihentetni kell az izmot? :O pl. bicepsz

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a jó ha fáj!
2011. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mark86


nem az a lényeg hogy "már annyira gyúrok hogy fáj a karom",hanem hogy elvégezd az adott izomcsoportra a kellő mennyiségű gyakorlatot,sorozatot, ismétlést.

2011. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gyúrok egy ideje de nem tapasztaltam eddig ilyet és nem tudtam hova tenni .Kössz:D akk aza jó ha fáj:D
2011. jún. 2. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:

mark86


:DDDD

nem!!!!

az a jó amit írtam!

azért ne dolgozz rá mert jó hogy fáj...

:)

2011. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lolXD

Én tovább csinálom és jobban nő:D Nem tudom neked hogy jött össze a számok, de gratulálokXD A táplálkozás is sokat számít, de akkor hatékony az edzés amikor maximálisan kidolgozod. Persze nem kell túlzásokba esni, de az izomnak dolgoznia kell vagyis "fáj".

2011. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mark86


tudom mire érted.de én azt mondtam hogy az adott ismétléseket végezze el (elvileg kemény nagyon az utolsó pár),de amikor érzi hogy elkezd fájni még ezért nem kell rádolgozni,rángatózni!

2011. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végülis ja. Az ismétléseket el kell végezni, de azért ráhúzhat, de rángatozni nem kell.
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
XD nem vagyok szadamazó félre értések ne essenek :D de ez most össze jött elég intenzív gyúrás volt most elösször fájt így.Szal mostantól így csinálom THX :D Dicsöség és kondi!:D
2011. jún. 3. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:
HA már fáj akkor pihentesd!!DE aam mit jelent ez h ha "már annyira gyurok h fáj a karom"??
2011. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
annyira belemerülök
2011. jún. 19. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!