Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha heti 2szer...

Mi lenne, ha heti 2szer edzenék csak?

Figyelt kérdés

Az a rohadt nagy helyzet, hogy szerdán meg vagyok dögölve, így konkrétan. Nem tudom összeszedni magamat annyira, hogy szerdán tudjak edzeni. A hétfő - péntek lemegy, de a hét közepén hulla vagyok.

Nyomnám szerdán is az aerobot, 1 órát, amit minden nap nyomok, mikor nincs edzés. Nagyon belassul a fejlődés? Vagy csak harmadával? Vagy harmadával sem, mert hagyom anabolizálódni az izmokat? :D

Nagyon rossz ez így?


2011. jún. 1. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Be tudnád ide dobni azt a kétnapos edzéstervet, hogy hogy képzelted el? Gyakorlatokkal szériaszámokkal? CSak kiváncsi vagyok.
2011. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mark86


olyan nincs hogy nem megy szerdán!!!!

amúgy ha kemény teljes testes átmozgatót végzel akkor ok,de közel sem lesz olyan fejlődés mint kéne!

2011. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hello!

tapasztald ki a tested és ha szerencséd van találsz egy olyan izom csoportot, ami genetikailag előnyös számodra, ezt tedd szerdára, mert arra kisebb intenzitású edzés is elég

persze ettől függetlenül ott is adj bele mindent

2011. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szégyenlem, hogy feltettem ezt a kérdést!!!!

Addig nyomom a vasat szerdán, AMÍG MEG NEM DÖGLÖK!!!

Megb@szom!!! IGEEEEN!!!!!!!!

Köszi!!!!

2011. jún. 1. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igy kellesz ezt. Helyes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha szerdankent elmennel futni..egyido utan erezned hogy nem vagy faradt..mert feltoltodsz mint szellemileg mint fizikailag..jo hogyelfaradsz a futas utan..de az a fajta faradsag elmulik 10 perc alatt..;)
2011. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!