Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők versenyszezonban...

A testépítők versenyszezonban egy nap kétszer is edzenek. Nem lép fel náluk túledzettség? Az izmok ilyenkor nem tudnak regenerálódni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ha csak edzenek,esznek,alszanak az más...és nagyban segít ám a 2 raklap kox is amit naponta lenyomnak.

meg amúgy is tudják mit milyen intenzitással végeznek,totál egyénre szabva.

2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:
ÉS honnan veszed, hogy kétszer edzenek? Egyről van kettőről hallottál és általánosítasz? Valószínű, hogy aki kétszer edz az nem hajlamos annyira rá, de amúgy igen túledzettség. Én nem edzenék kétszer. Sztem amugy a két edzésből egy aerob edzés.
2011. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 °:Amigo:° ***** válasza:
58%

Ne hasonlítsd magad egy testépítőhöz.

Aki komolyan foglalkozik vele, az versenyfelkészülés alatt nem dolgozik, csak eszik, alszik ,edz.

A kaja is 100% -os mindent szükséges kiegészítő megvan, akkor lehet 2 x edzeni, de ez is általában 1 kicsi- 1 nagy izomcsoport külön, tehát annyi,amit 1 edzésen belül is edzhetnél, csak így nagyobb teljesítményt képes nyújtani, mert a segédizmok nem fáradnak még mielőtt elkezdené őket terhelni....enyi.

2011. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemtudom itt ki hasonlította magát egy testépítőhöz, tanulj meg olvasni vagy szöveget értelmezni, viszlát...
2011. aug. 1. 12:51
 5/5 anonim válasza:
sztem igen
2011. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!