Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi idő telt...

Szülés után mennyi idő telt el mire regenerálódni tudtatok?

Figyelt kérdés
Akinek volt gátmetszése meg akinek nem?Aki természetesen szült akit császároztak?Mikor tudtátok kipihenni magatok?
2011. jan. 4. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Első gyerekemet 3,5 éves szültem, kipihenni. Hm? Azóta még nem sikerült. :o))


De komolyra fordítva: gátilag nem volt szerencsém, mert metszés + repedés + szakadás volt, amihez csúnya aranyér társult. Egy év kellett, mire nem volt fájdalmas az együttlét a férjemmel...


Második babával az aranyér szintén megvolt, de csak picit repedtem (a régi seb mentén), kb. 2-3 hónap alatt helyre jöttem. Már másfél éves lesz hamarosan a pici, a gátam sajnos estére gyakran fáj, érzékeny.


Ez van. Meg két tündéri gyerek! :o)

2011. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hoppá, 3,5 éve szültem, természetesen nem 3,5 évesen :o)
2011. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

13hónapos a fiam, gát ügyileg remek volt, kb 1 hét és semmi nem volt gáz:)

Persze megmosni nem mertem kézzel, kb 2 hétig, csak zuhanyt tartottam oda, meg intimtörlőkendő:D

nwdves wc papír

aztán 3 hét múlva már felvettem tangát is:D:D


A pocakom nekem lógós volt utánna, azt sem mertem megmosni, ott lötyügött, pedig vékony alalkt vagyok:)

Nekem belül fájtak a "szerveim"amit odébbtologatott a babó az utánna rendezkedett vissza

nekem az volt szar

alig bírtam állni

2011. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve szültem a kisfiamat császármetszéssel,2és fél nap vajúdás után. Szülés utáni 24órát végigaludtam! Magát a szülést pár nap alatt "kipihentem" . A császár helye még 1hétig nagyon fájt,de lassan javult! Kipihenni magam azóta sem nagyon tudtam! Ha éppen nagyszülőknél van a kisfiam akkor is találok elfoglaltságot,nem tudok lepihenni!
2011. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gátügyileg repedtem+vágtak, aranyerem csúnya volt nagyon. A férjemmel még a 6 hetet se vártuk ki(5 hétig bírtuk), az első pár együttlét kicsit fájt, azóta jobb mint valaha a szex. 3 hónapos volt a kislányom, mire úgy igazán összeszedtem magam. Akkora pihentem ki a szülést, gyermekágyat. Ezután intéztem mindent én (előtte hetente egyszer kivasalt anyukám, meg néha hoztak kaját-mondjuk heti 2x). Azóta természetesen mindent én csinálok.

1 éves a kislányom

Ja, a gátam kb 3 hétig fájt, folyamatosan javulva.

2011. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!