Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudtok regenerálódni?

Hogyan tudtok regenerálódni?

Figyelt kérdés
Sok kismama írja,hogy 9-10-11stb.hónapos babája még nem aludt végig egy éjszakát sem.Sajna én is ebben a cípőben járok.Nekem 9.hónapos a kislányom.Ki hogy bírja?Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 15. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem még csak 4 hónapos a babám,de még nem alussza át az éjszakát.A legjobb kikapcsolódást nekem a fürdés jelenti.Az esti szopi után szoktam fürödni,ilyenkor tele engedem a kádat forró vízzel,benne aromaterápiás habfürdővel és abban relexálok fél-vagy akár 1 órán át.Ez engem teljesen feltölt.
2009. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Regenerálódni?! Azt már én is nagyon szeretnék. 8 hónapos a babám de még nem aludt át egy éjszakát sem. Éjjelente 3-15 alkalommal kel fel. A nappali alvása sem számottevő. Mosás, vasalás, főzés, takarítás, bevásárlás segítség hiányában rám marad. Nappal nem tudok aludni alapból. Éjjel pedig a fenti okok miatt, ráadásul most már ott tartok, hogy sokszor én nem tudok visszaaludni.

Hááááát. Időnként kiakadok, frusztrált vagyok,hogy miért pont én????? Dehát telik egyik nap a másik után és abban bízok, hogy az egyik éjjel talán kevesebbet kell felkelni a kicsihez. És ez már ajándék! Átaludt éjszakák még csak az álmaimban szerepelnek.

2009. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9 hós kisfiam még 1-2x felkel éjszaka enni, szopizik. Ha már érzem, hogy kezdek lemerűlni, alszok vele délelőtt, akkor alszik 2-3 órát. Neki reggel mindég megfőzök, mi meg eszünk valamit.
2009. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8,5 hós.Átalussza az éjszakát így én is tudok pihenni.Nem nagyon vagyok fáradt.
2009. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a délelőtti alvásakor bújok mellé, és együtt alszunk. Persze ettől eltekintve még rám férne több pihenés is. Majd talán pár év múlva. :(
2009. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 11 hónapos, és soha nemaludt még át éjjelt. mostanában meg pláne van hogy 10x is kel, és ha alszik forgolódik meg minden. most tanul járni meg fogzik....most jutottam el odáig, hogy lesz@rom a vasalást meg a többit és délután alszom vele, mert már nem bírom egyszerűen.
2009. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!