Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Behalt a derekam, de holnap...

Behalt a derekam, de holnap edzenék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Guggolásnál is figyelek, és eddig elkerültem ezt. Lehet, hogy elfeküdtem!!! Tegnap nem edzettem, és mára jött ki!

Nem tudok teljesen kiegyenesedni. Mint ha a derekam magasságában a gerincem fájna. Max. pár centire jobbra.

Mit lehetne tenni? Nem fogom kihagyni a holnapi edzést!!!!!

Köszi!!!


2011. jún. 12. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

mark86


miért nem hagyod ki?

mi lesz ha holnap nem edzel???

jobb lesz 40 edzést kihagyni sérülés miatt??

nem ahhoz kell erő hogy sz@r formában lemenj edzeni,hanem hogy ésszel átgondold és pihentesd ha fáj.

2011. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig ki kellene hagynod bár a te tested és azt csinálsz vele amit akarsz. Az edzéseimet mindig úgy állíttatom be, hogy megvan mit akarok egy héten csinálni, és azokon a napokon csinálom amikor közel 100%-osnak érzem magamat.
2011. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Köszi, kihagyom!

2011. jún. 12. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Gugliba-porckorong kidülledés

Van rá egy jó fájdalom csillapító.

Hasra fekszel a fejed lefelé néz.

A csípőd lent marad a földön,kézzel meg kinyomod magad és kifújod a levegőt.Így maradsz 2-3mp-ig,amíg teljesen ellazulsz és újra 10x.

Egyébként ha tényleg kidülledt a porckorong és mégis edzel,terheled,abból lesz a gerinc sérv,ami gyógyíthatatlan,max kezelhető,míg a kidülledés gerinctornával visszanyomható.

2011. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hatalmas vagy!

Már csinálom!

2011. jún. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!