Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy még edzenék,...

Normális, hogy még edzenék, de nem bírja a testem?

Figyelt kérdés

Jó, nem rég óta csinálom, értem,. hogy nem kell túlzásba vinni, csak fokozatosan.

De, lenyomok 30 fekvőt, és már elkezd remegni a karom, és én még bírnám, mármint agyilag, de a testem már nem csinálná, fáj, meg remeg a karom, de én agyilag folyton arra gondolok, hogy "még egyet, még egyet".

Ez normális?


2011. aug. 21. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 100 m-es sprintben vagyok úgy: agyban 6,2 alatt lefutom, de hát...
2011. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul értelmezed a minden fejben dől el dolgot.
2011. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Kicsit rosszul értelmezed a minden fejben dől el dolgot."

Akkor hogy kell értelmezni?

2011. aug. 21. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába akarod még nyomni, ha nem bírod felnyomni se magad többször. Gondolhatsz te akkor bármit. A határaidon belül tudsz csak megtenni mindent, azon felül nehézkes lenne.
2011. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De aranyos! :DDD

Mégis mit gondolsz? 65 kilósan gondolhatsz bármit, lehetsz akármilyen akaratos fejben, attól még nem leszel elég erős, hogy 300 kilóval nyomj fekve. :D

2011. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit sem kell túlzásba vinni,DE ...ha már remeg a karod akkor inkább folytasd a térdeidre támaszkodva (ez olyan mint ha csökkentenéd a súlyt )..."erőltetett ismétlés"
2011. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!