Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! A vizipipa káros...

Testépítők! A vizipipa káros az izomratva nézve vagy heti kb 2szer nyugodtan lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A vizipipázás nem mondom , hogy egészséges , de azt sem , hogy egészségtelen , nagyon kevés benne(vagy nincs is benne rákkeltő anyag) a víz lehűti a füstöt kellőképp és nem 800fokosan szívod be mint a ciginél, nikotin tartalma is elenyészőbb,kátrány max a szénben van, a dohányban nemigen, én futni szoktam rendszeresen , bírom a 2óra egyhuzambant is, és mégis hetente valamikor 5ször csináltam/csinálom
2011. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
2éve pipázgatok így, múltkor vér oxigén szintjét mérték nálam és 99%os volt, azelőtt is annyi volt mielőtt elkezdtem, izomzatot illetően, szerintem egyáltalán nem hátráltat úgy mint más dohánytermék, barátaim közül az egyik rendszeresen edz,konditerembe jár immáron 1éve és nagyon jól halad a fejlődést illetően
2011. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnek üzenem, hogy gondolkozzon el rajta milyen lenne 800 fokos levegőt beszívni. Cigi füstje semmivel sem melegebb.
2011. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első is voltam, második is voltam amúgy :D
2011. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a légzőszerveidre és a teljesítményedre káros elsősorban.valszeg az izomzatnak se tesz jót a sok káros anyag miatt.
2011. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!