Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon erős vagyok 7 évet...

Nagyon erős vagyok 7 évet tornáztam most gyurok 37-es kezem van 110-et kinyomom fekve 16 éves vagyok de mégis ha bunyorol van szó felmegy az adrenalin és leáll mindenem nemtudok mozogni szinte beszarok ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 22:00
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
ku*va erös vagy :Ddd nekem 13évesen volt ekkora a kezem és akkor 85kg volt a szériâm a csúcs az 105kg te sz*r
2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az hogy kinyomsz 110 kilót fekve semmit nem számít az utcán haver. A spanom világ életében telepi kölyök volt (nem cigány) és rengeteget verekedett az évek során. Azt tudni kell róla, hogy 63 kilós szàlkàs (soha nem járt edzőterembe csak deszkázott meg bmxezett évekig) és még így is nekiment akárkinek ledarálta a fejét izomból. Itt nem az izom számít hanem a tapasztalat és a bátorság, hogy abban a percben nem veszíted el a fejed. Persze őt is volt , hogy elvették de így gyűjtött tapasztalatot. Na most én kb háromszor verekedtem életemben, egyszer nyertem kétszer elvertek. Nem merek ütni vannak ilyen emberek ez van sztem ezt nem tudja mindenki megszokni.
2019. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!