Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon erős vagyok 7 évet...

Nagyon erős vagyok 7 évet tornáztam most gyurok 37-es kezem van 110-et kinyomom fekve 16 éves vagyok de mégis ha bunyorol van szó felmegy az adrenalin és leáll mindenem nemtudok mozogni szinte beszarok ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 22:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
2.02-essel is egyetértek. A kempo is jó.
2009. márc. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=gHqnHNnxnnU

Az a vidi nincs meg, amit akartam, de ez sem rossz.

2009. márc. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted egy 50 kg-os technikás ember mit kezdene egy 110 kg-os szintén technikás, de már nagy erővel is rendelkező bunyóssal?



Mondjuk 2szer megkerüli mire a másik egyet lendít?

2009. márc. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk 2szer megkerüli mire a másik egyet lendít?"

Te bizony nem vagy jártas a küzdősportokban és gondolom 50 kg-tól sem lehetsz sokkal több...

Biztos azért vannak a súlycsoportok a küzdősportokban, mert a kicsi leölné a nagyot nem?

Ha ennyire nem értesz hozzá, inkább ne is írj.

http://www.youtube.com/watch?v=UIz4YLBfuhQ

Nézd meg őt. Na ő 106 kg körül van, de mire megmozdulnál eltérné az állkapcsod, vagy ha akarna meg se ütne csak levinne földre és amit akar azt csinálna veled.

Na nem mintha ő ilyet csinálna, mert miért is csinálna lyet. Ő az MMA királya, nem élne vissza vele.

2009. márc. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%

Az 50 kg-os technikás emberke, csak az olyat ugrálja körül aki az a tipikus hájas vagy izmos, 130 kg-os kötött izomzatú lassú, ráadásul nagyképű emberke, aki eljátssza a falu bikáját meg azt hiszi hogy ő a kiskirály.Az ilyenek szoktak a legjobban meglepődni küzdősport edzéseken, hogy még a citrom vagy narancs öves pehelysúlyú gyerek is össze-vissza veri őket, meg mire kinyújtja a kezét,már két méterrel arrébb ugrál.

Aki nagy súlyú és erős, izmos de egyben technikás is, na akkor ott hiába könnyebb 60 kg-al semmire sem megy vele.Ilyet is láttam már.

2009. márc. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Egy vékony srác is elbánhat azzal, aki nagydarab, de semmit se tud. Van is egy vidi ezzel kapcsolatban: http://www.youtube.com/watch?v=O0jS8cWMhu4

Ha viszont mind2 bunyós hasonlóan technikás, akkor a nagyobb, erősebb ezzel egyenesen arányosan előnyben van.

Bocs a sok OFF-ért

2009. márc. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó előtti te mi a tökről beszélsz? az egy szabályrendszer szerint működő sportág...az utcán nincsenek szabályok te idióta, se súlycsoportok..jajj istenem az ilyen ember minek él
2009. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod hogy nincsenek szabályok te gyökér, kit nézel te hülyének?Én a tapasztalatomat írtam le, mivel ebbe az irányba ment el a beszélgetés, itt lyukadtunk ki.

Istenem, minek él az ilyen, aki nem tud megszólalni anélkül hogy ne sértsen meg valakit.Egyébként meg ha hiszed ha nem,

egy tapasztalt, technikás könnyűsúlyú harcos, ha már nem blokkolja le az izgalom meg az adrenalin, az utcán is eltud verni egy gyúrós palit, aki csak ütni tud.Három rúgás a combra sípcsonttal és ennyi.

Persze fegyverek nélkül.

2009. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen gyerekek nagyon jók amiket irtatok de adjatok még tanácsokat nem akarok elmenni bunyozni esetleg valami más??
2009. márc. 18. 19:20
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

De még mindig nem értem, te most hozzá akarsz szokni a bunyóhoz?Ha igen azt csak úgy tudod elérni ha minél többet bunyózól.Ezt kétféleképpen tudod elérni.

1.Elmész harcművészetet, vagy küzdősportot tanulni.

2.Kimész az utcára és minden héten kiprovokálsz egy-két verekedést, valami jobb fizikumú gyerekkel.De párszor el fognak verni.Ez a módszer viszont egyenesen parasztság és remélem több eszed van annál minthogy ezt csináld.

Tehát akkor mire is adjunk tanácsot pontosan?

2009. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!