Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon erős vagyok 7 évet...

Nagyon erős vagyok 7 évet tornáztam most gyurok 37-es kezem van 110-et kinyomom fekve 16 éves vagyok de mégis ha bunyorol van szó felmegy az adrenalin és leáll mindenem nemtudok mozogni szinte beszarok ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 22:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Vagy pedig csináltok egy klubot, ahova a haveri társaság hetente összejár szétverni egymást.Na, hogy tetszik?
2009. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

A defendo és a krav maga még hatásos önvédelmi stílus.

Itt megtanítanak arra is, h hogyan kezeld a konfliktusokat.

2009. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek is hatásosak csakugyan de nem pótolják az olyan fajta agresszió kezelésének a módját, amikor megütik az embert.
2009. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják nem számit az agresszió verekedésnél.hát szerintem igenis számit!aki verekszik az agressziv!!

ajánlom csak nézz meg pár videót!leginkább MMA videót!nem kell semmi csak pörgés és nagyon sok ütés,persze ha nem akarsz bajnok lenni!van erőd ahogy írod.akkor üsd az ellenfelet mint az állat!a videók jó példák!A PÖRGÉS A LÉNYEG!!

2009. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Odin777 válasza:
100%

sebesség = kardió eddzettség (ezt eddz!)

erő= anaerob azaz gyúrás

meg lehet hogy teknikát sem ártana tanulnod, elmozgás+ellenfél kifordítás/kibillentés+középpontra támadás(láncütés a legjobb testközzéppontból indítva függőleges ököllel mindig előrelépve+lépj a lábfejére) plussz távolság kontrollálás

2009. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Odin777 válasza:

nekem is először gyakorolni kellett hogy mennyen

tépj szét 1 fabábut mint bruce lee

2009. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az az igazság , hogy meg kell tudnod őrizni a hidegvéred . Nekem az az igazság , hogy 15 évesen nincs ilyen gondom , mert ha elém áll a cigánygyerek és nekiáll beszólogatni én nem félek attól , hogy megüssem . Próbálj erre előre felkészülni lélekben . Nekem ez az ötletem .
2009. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
hát ha beszarsz az azt jelenti h nem szoktad meg ezt a helyzetet,tölts kin töb időt az utcán haverjaiddal ha nagyon meg akarsz tanulni ak kezdj el kötözködni télleg,végülis ha már sok bunyoba benne voltál,lényegtelen h tieket vertek meg v ti vertetek meg vkikek akor már nem fox beszarni előb utob semivel mer hozá leszel szokva a helzethez,enyih teso
2009. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
jah és meg fogod tudni h hova kel üti meg hova nem,meg mit érdemes és mit nem
2009. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
50%
usd be a gegejet es mar is ossze esik mert nem kap levegot a mentosok helyre hozzak majd
2009. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!