Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing Chun kung-fu-ról mi a...

Wing Chun kung-fu-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a fajta kung-fu-ról?Még soha az eddigi életemben nem csináltam ehhez hasonló küzdő sportot,hacsak a vívás nem az.Elég vékony alkat vagyok,ez vívásnál marha jó volt,fürge voltam,nem is vagyok túl nehéz,de jó kondícióban vagyok,és 20 éves vagyok.Nézegettem ezt a wing chun kung-fu-t,elég jókat olvastam erről,Jackie Chan és társai is ezt a fajta kung-fu-t csinálják.Elkezdjem ezt?Budapesten hol érdemes ezt tanulni?
2011. jún. 1. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


mindjárt jön Aczél+Neji! ők a mesterek! :)

2011. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
sztem jackie channek köze nincs ehhez a harcmodorhoz de amugy az egyik munkatársam mester és egész ügyes. Sztem jó lehet ha jó is vagy benne.
2011. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó választás,Én is majd most akarom elkezdeni.De azt remélem tod h wing chun,és a wing tsun az egészen más.A chun az eredeti,és sokkal bunyó központúbb mint a ts-el írt.Ezt tapasztalatból tom.Am a wing chun.lap.hu-n találsz edzéseket.

Jah,és Jackie Chan színpadi kung fut csinál,aminek nincs több köze 1 éles bunyóhoz mint pl. a balettnak.A wing chunak nincsenek olyan széles ütései,és rúgásai mint amiket a filmekben látsz.

2011. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:
énis erre gondoltam, operettharcművészet volt, megvan az életrajzi könyve.
2011. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!