Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 400 felüléstől mennyi...

Napi 400 felüléstől mennyi idő után lesz kockás a hasam?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem, és a kérdésem hogy mennyi idő után lesz "kockásabb" a hasam, mostsem zsíros annyira, csak vanrajt 1 vagy 2 cm-nyi zsír, aztszeretném ledolgozni. Elég az a napi 400 felülés naponta?
2011. máj. 24. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mark86


és itt a gyk-n még soha nem voltam ideges! ;)

2011. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát onnan gondoltam hogy kockahasam lesz a 400 felüléstől, mert haverom régebben mindig csinálta mindennap és kockás is volt neki, de mióta abbahagyta már nem kockás neki, eléggé elzsírosodott a hasa. De azért köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 25. 18:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát jah helyi zsírégetés olyan nem létezik.Szívtad mert most futhatsz h ledolgozd ami rajtad van.Én nagyon sovány voltam és úgy kezdtem el edzeni.Próbáltam úgy enni ,csinálni a dolgokat hogy a lehető legkevesebb zsír jöjjön . Meg is lett az eredménye, mondjuk egy nap 4szer felülésezek akkor is 600at és eredményes ...
2011. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
egy héten bocs :D
2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!