Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 100 felüléstől letudom...

Napi 100 felüléstől letudom dolgozni a minimális felesleget a hasamról, és kockásodhat a hasam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem tudod, mert a felülés zsírt nem éget

nem, mert felüléstől nem lesz kockás hasad

2011. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

cardio és/vagy aerobik-kal tudsz zsírt égetni

haspréssel (inkább) kockásodik a has..napi 100 bőven kevés) 2 naponta csinálj meg 350 hasgyakorlatot (nem csak hasprés)

2011. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Diéta.
2011. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vagy nem sajnos, az előttem szólóknak van igaza...

Mint ahogy testépítő oldalakon írják, helyi zsírégetés nem létezik. Szóval vagy belevágsz diétába, és akkor minden "területről" leadod a felesleget, vagy pedig tömegelsz x kg-ig, aztán szálkásítasz. Esetleg azt tudnám még javasolni, hogy vannak ezek a "szauna-övek" (ws teleshop), nemtudom mennyit érnek, de elméletileg ott égeti a zsírt, ahova teszed...

2011. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
semennyit nem érnek azok a "csodaszerek"
2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy kezdő hol bír 350 felülést is akár kezdetnek jó a száz.
2011. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is erre gondoltam 7 hónappal ezelőtt, amit máig is követek :D
2011. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mecseki Ádám válasza:

Helóóóóó!

Sztem simán lehet kockás hasad ha ccsak 1-2 kg plussz van rajtad.De minden esetre vmilyen szinten igaza van az elöttem szólóknak.De ha megcsinálsz napi 3*50 felülést meg nyomsz elötte egy fél óra biciklit vagy futást simán KOCKA has az eredmény 1-2 hónap alatt csak utána se hagyd abba.

2011. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felüléstől, még ugyanolyan zsírdiszó maradsz. Azzal, hogy összehúzódik az izom, még nem fogsz zsírt égetni. Ide diéta kell.
2011. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Évek óta nem csináltam felülést, mondjuk nincs is kocka hasam, de nincs rajta felesleg. Ráadásul a felüléssel csak a gerincedet koptatod ami nagyon egészségtelen. Vannak hasizomra sokkal jobb módszerek.

guglizz

2011. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!