Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, akik itt vannak...

Testépítők, akik itt vannak az oldalon help pls?

Figyelt kérdés
mark86 mitől ekkora császár? nem tudna normáis hangnembe válszolni? sok paraszt van de ő a fő! ne moderáltassatok választ várok!
2011. máj. 24. 21:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/133 anonim ***** válasza:

pl. pont rosszul látod! :D

világnézet: lenézzük a katonákat, asszem ő is elég pacifista.

én kevesebb mint 10 másodperc alatt 1 kézzel meg tudok ölni egy embert, én abszolút pacifista vagyok. szerintem az én képességeimnek több köze van az erőszakhoz mint egy izmos embernek. de ez a harcművészek sorsa. mi magunkban hordozzuk a legősibb erőszakot, az emberiség egész történetéből.. épp ezért tudjuk mi az a béke, és tudjuk értékelni. na de ez már az én történetem.

2011. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/133 A kérdező kommentje:
értem,de ő még dolgozni se dolgozik,akkor miből és? a szülei nyakán? vagy hogy érrá ennyir? tanul még estin vagy mi?
2011. máj. 31. 21:59
 43/133 anonim ***** válasza:

?

mi van ha hétvégén dolgozik? vagy délután? vagy éjjel és délután..? :) ne sablonosítsd és egyszerűsítsd le nagyon az életet.

2011. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/133 A kérdező kommentje:

szóval egy lehetetlen ember aki nem fog elérni semmit az életben,mert nincs más dolga mint itt osztani az észt.

hogy lesz az ilyennek háza,autója,megélhetése???

2011. máj. 31. 22:13
 45/133 anonim ***** válasza:

az előzőkből ez következik?

és ha ismernéd hogy teremtett házat stb. hirtelen mert ügyes volt..

hát, tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy ne ítélj meg semmit. attól hogy valakit nem bírsz, lehet élelmiszermérnök egy nagy kutatóintézetben, ráér napközben GYK-ra írni, és te közben nem bírod. de lesz élete, pénze stb.. most ez egy példa, de mintha te el sem tudnád képzelni ezt.

2011. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/133 anonim válasza:

szerintem egy korábbi kérdésnél elég rendesen belegázolt a lelki világodba..:D

azért mert másnak ír és válaszol valamire szerintem nem szoktak felháborodni...:)így a legvalószínűbb hogy neked válaszolt úgy hogy az ki bazta a biztit..:D:D gondolom tök igazságtalanul...:D:D

2011. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/133 anonim ***** válasza:

az uccsónak igaza van!!

csupán kedvtelésből nem szokás embereket kiosztani,megítélni csupán azért mert neked most ilyen kedved van:) ha csak nem vagy sík hülye aki itt éli ki magát..:D

2011. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/133 A kérdező kommentje:

biztos inteligensebb vagyok mint mark86!!!!

agya sincs

2011. máj. 31. 22:32
 49/133 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted mark egy kretén balf.sz, akinek nincs jobb dolga, mint itt osztani az észt. Akkor te meg mi a f.szt pampogsz itt napok óta, egy tök értelmetlen kérdésnél, amire nem lehet válaszolni???? (illetve lehet, de az a megoldás neked nem tetszik)
2011. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/133 anonim ***** válasza:

egó ott van azért rendesen :)

és ez így az utolsó érv? :D

2011. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!