Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, akik itt vannak...

Testépítők, akik itt vannak az oldalon help pls?

Figyelt kérdés
mark86 mitől ekkora császár? nem tudna normáis hangnembe válszolni? sok paraszt van de ő a fő! ne moderáltassatok választ várok!
2011. máj. 24. 21:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 A kérdező kommentje:

de menők vagytok! de ő a főmenő! valahol írta hogy most elég magas a testzsírja meg nem tud rendesen az edzéssel foglalkozni,akkor mit okoskodik? de sok gondja lehet...

áh mindegy 1 marha

2011. máj. 25. 15:31
 22/133 anonim ***** válasza:
68%

Van egy olyan mondás, h ne ítélj, hogy ne ítéltessél.

(ami igen megfontolandó jótanács)


Megjegyzem itt a legtöbb ember nem őt védi (hiszen elég nagyfiú ő már ahhoz - minden tekintetben, h megvédje magát), hanem a "fajtád" ellen szólal fel, aki a tök ismeretlenből és tök ismeretlenül elkezd valakit minősíthetetlen hangnemben szidni.


Mert: felmerül a kérdés: _TE_ ki vagy, h így beszélj róla?


Ami pedig a testzsír témáját illeti: én pl. 19 éve lovagolok /lovasokat oktatok. 2 éve, mióta megszületett a fiam, nem ültem lovon. Kérdem én: ettől én most elfelejtettem _mindent_ és szar lovas vagyok?

(nem kell válaszolnod, bár lovaglás témakörében is bizonyára rendkívül tájékozott vagy)

2011. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/133 anonim ***** válasza:
100%
én imádom mark86 stílusát, bár lány vagyok :D nem szeretem a fogyókúra témakörben kérdezgető visszamaradott emberkéket, ezért átjöttem ide és ha tudni szeretnék valamit, itt mindig segítenek. egyébként 15 éves vagyok, diétázom, de az alapismereteket én is a bodybuilderről szereztem be. :)
2011. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/133 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te kész vagy! :DD

sztem kamu kérdés :D

Márk jóarc, ha esetleg valakit bánt a stílusa az azért lehet mert megkapta tőle az igazságot :) azért védjük (höhö, mintha szüksége volna rá) mert jó gondolatai vannak, humora, és mert ku.rvasokat segít a szabadidejében másokon. nem kell elfogadni és szeretni, de asszem most gyönyörűen válaszoltam, kérek zölden csápolni nekem.

2011. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/133 A kérdező kommentje:
mindenkinek nyomom,nem haragszok én senkire csak ő egy minősíthetetlen f@szfej!!!
2011. máj. 31. 20:28
 26/133 A kérdező kommentje:
ráadásul gyanítom hogy nem is márk,csak azert adta meg ezt a nevet hogy páran nehogy megkeressék és helyretegyék egy kicsit!
2011. máj. 31. 20:31
 27/133 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem vágom, hogy nem tűnsz te hülyének, és mégis ilyeneket gondolsz :D

igazából min kaptad fel a vizet? amúgy.. pff.. nem kamu a neve :)

nem lehet hogy ha csak te látod őt így, akkor te vagy kicsit érzékenyebb rá?

2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/133 A kérdező kommentje:
azon hogy durván fogalmaz vagyis parasztul és azt mondja hogy ezzel a jellemre hat vagyis nyomatékosít,meg hogy itt nem kislányok vannak meg ilyenek.
2011. máj. 31. 20:40
 29/133 anonim ***** válasza:

Én ugy érzem hogy normálisan kérdeztem és Mark nekem teljesen normálisan válaszolt ...

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/133 A kérdező kommentje:

ezt olvasd el mekkora szemét! ha nem ismernéd most rájössz!

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. máj. 31. 20:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!