Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, akik itt vannak...

Testépítők, akik itt vannak az oldalon help pls?

Figyelt kérdés
mark86 mitől ekkora császár? nem tudna normáis hangnembe válszolni? sok paraszt van de ő a fő! ne moderáltassatok választ várok!
2011. máj. 24. 21:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 Neji ***** válasza:
100%

Takarodj már kis csicsk@ nem értem mi a f@szt pattogsz itt te n00b.Márk mindig normálisan válaszol kivéve ha fogyatékos a kérdés vagy fogyatékos a kérdező.A lelkisérült meg te vagy mert te veszed annyira magadra azt,hogy a hülye kérdésre hülye választ kapsz,hogy még idejössz evvel a kérdéssel -.-"

Egyébként márk stílusa hasonlít bunnyéra xd

2011. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 Neji ***** válasza:
Megnéztem kérdéseket amiket linkeltél.Első kérdésnél fogyatékos a gyerek de márk 2-3szor is leírta neki ugyanazt.Nem értem hol ott a probléma.Második kérdés beugatott egy ismeretlen low a haverjának és márk megvédte őt itt sem értem hol a hiba.Harmadik kérdés válaszolt a kérdésre ott is.Egyébként azt kérdezte a gyerek amit előtte 200an. Minden kérdésnél válaszolt akkor hol a hiba?Ja tudom már:NÁLLAD!
2011. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 anonim ***** válasza:
Te elég beteg lehetsz, ha ez a legfontosabb kérdésed, hogy más miért csinál ezt vagy azt. És még linkelgetsz is.
2011. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


A kérdéseknél teljesen normális válaszokat adott mark86. Azt kéne felfogni a sértődős hülye kérdezőknek, hogy jobban tennék, ha kicsit művelődnének, mielőtt feltesznek egy idióta kérdés. Rendelkezésre áll az internet, lehet olvasni, nagyon sok hasznos anyagot lehet találni. Nem kell idejönni óvodás tudással és sztereotípiákkal körülvéve. Nézz egy picit a toplistára, ha még mindig nem érted mitől ilyen nagy "császár":) Egyébként nem láttam még, hogy akárhol is nagyképű lett volna...

2011. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező ahelyett, hogy újra és újra felteszik ugyanazt a kérdést (pl.:kockahas, mennyit kéne fogyni, tápkieg az kox) amikre van 15489635742125896 válasz lehetne használni azt a qrva keresőt. Tudom, hogy elég kicsi és néha én sem mindig látom benne milyen betűt irtam, de b@szki használom és csak akkor kérdezek ha az én testalkatomhoz/edzésemhez nem találok megfelelő választ.

Téged nem szokott idegesiteni ha magyarázol valakinek és egyrészből nem fogja fel, másrészből még megkérdi 100x hogy is van ez.

Márk válaszai talán nem tetszik a kis könnyen sértődő köcsögöknek, de legalább legjobb tudása szerint válaszol.

Ha nem tetszik ne olvasd el a válaszát.

2011. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 A kérdező kommentje:

ezt nem hiszem el hogy véditek ezt a stílust....

mindenkinek megy a zöld csak nem értem! én vagyok egyedül akinek szemet szúr? móresre kéne tanítani. ide se mer jönni reagálni..

meg valahol olvastam hogy kiugrál a válla! képes volt kiugrasztani hogy hasonlítson bunnyra?

2011. máj. 25. 11:05
 17/133 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeségekre én sem reagálnék. Sok embernek kiugrál a válla akkor mindenki hasonlit bunnyra?
2011. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/133 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2011. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 A kérdező kommentje:
mi a baj lúzerkém! nem tudsz érvelni?
2011. máj. 25. 14:20
 20/133 anonim ***** válasza:
100%

B.zikám, van, ami akkora baromság, hogy nem lehet rá reagálni.

De megpróbálom. Ha neked kiugrana a vállad, akkor az azért lenne, hogy bunnyra hasonlíts? F@szláma

2011. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!