Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha napi rendszeres...

Szerintetek ha napi rendszerességgel eljárnék futni, nem sokat csak kocogni ilyesmi akkor kb mennyi idő alatt fogynék?

Figyelt kérdés
nem vagyok kövér csak husi
2011. máj. 16. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"érdekes amikor régebben mindennap eddzettem egy hónap alatt lefogytam:)"


És vissza is híztad utána. Ebből látszik, hogy nagyon rosszul állsz hozzá. Nem 1 vagy néhány hónapig kell futni, hanem rendszeresen, és totál nem érdekes, hogy mennyi idő alatt fogysz le, a jó alak tartásához kell ugyanis a rendszeres edzés és/vagy diéta.


De nekem volt tapasztalatom ebben, a 195 centimmel mikor elkezdtem futni, 100 kilós voltam, 1 évvel később 85. De abban heti 8 futás is volt néha, de átlag 5 mindig megvolt. A 3 ezer méterem ezen idő alatt 16 percről 11-re javult, mindezt úgy, hogy a 4 perc/km tempót még 20 km-en is tartani tudtam.

2011. máj. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!