Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha napi rendszeres...

Szerintetek ha napi rendszerességgel eljárnék futni, nem sokat csak kocogni ilyesmi akkor kb mennyi idő alatt fogynék?

Figyelt kérdés
nem vagyok kövér csak husi
2011. máj. 16. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A zsírégetés csak úgy működik, ha a diéta is megfelelő! Sz..r kaja mellett futkozhatsz amennyit akarsz.

Zsírégetés=diéta+aerob edzés

2011. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egészséges kajákat szoktam enni.
2011. máj. 16. 19:38
 3/11 TOMAtm ***** válasza:
a csajok a husikra buknak.de ha mégsem és fogyni szeretnél,akkor sportolni mozogni kell.hogy mennyi idő alatt lenne eredménye?az attól függ milyen az életmódod.egészséges kaja,sok pihenés,edzés.
2011. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ugyanannyit eszik mint eddig+ sportol akkor fogynia kéne.
2011. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt lettél malac? Akkor annyi idő alatt is fogyhatsz le.
2011. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ostoba vagy.Gratulálok az intelligencia szintedhez:) remélem olyan környezetben kamatoztatod ahol ezt értékelik.
2011. máj. 16. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen. A sertéstelepen dolgozom mint állatgondozó. Aztán hazafelé még a sáros gumicsizmával a lábamon bemegyek a korcsmába, és leverek három felest, meg egy savanyúfröccsöt. Majd hazatántorgok, megverem a gyereket meg az asszonyt, aztán leülök a gép elé válaszolni az olyanoknak mint te. :)
2011. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj, de hogy mersz sértegetni? pláne arc nélkül? így nagyon kemény vagy tényleg.feltettem egy egyszerű kérdést, erre te beírsz egy hülyeséget ez téged minősít nem gondolod?
2011. máj. 16. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Mégis mire számítottál? Mit nem értesz abból, hogy amennyi idő alatt elhíztál, kb. annyi idő alatt tudsz lefogyni? Vagy milyen választ vársz? Ha naponta eljársz kocogni akkor majd 5 nap alatt fitness alakod lesz? Mégis honnan a francból mondja meg valaki hogy mennyi idő alatt fogysz le, ha nem tudunk se súly se magasság se táplálkozási adatot? Még azt se tudjuk fiú vagy-e vagy lány! És még én vagyok az ostoba :D
2011. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

érdekes amikor régebben mindennap eddzettem egy hónap alatt lefogytam:) mellesleg talán olyanok válaszát várom akik mondjuk megcsinálták amiket leírtam.de nyugodtam eltakarodhatsz innen, ha nincs normális válaszod köszipuszi.és a husi az nem azt jelenti, hogy 120 kilo vagyok :)

lány 18 174/68 ennyi.

2011. máj. 16. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!