Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülés vagy hasprés a hatékon...

Felülés vagy hasprés a hatékonyabb? (TUDOM, hogy nincs helyi zsírégetés)

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:50
 1/7 Neji ***** válasza:
Hasprés a hatékonyabb izmosodni.
2011. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vágom hogyan jön nálad a hasizom edzéséhez a zsírégetés.

A hasprés egészségesebb mozdulat.

2011. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hasprés egyértelmüen, nekem ez vált/válik be :)
2011. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a lábemelés sokkal hasznosabb.
2011. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide a zsírégetés, hogy szeretném, ha egy kicsit laposabb is lenne a hasam
2011. máj. 9. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A lábemelés nem feltétlen hasznosabb a felülésnél, de a hasprésnél 1000x az biztos. A hasprés könnyű és nem a hasizom erősítésre kitalált gyakorlat. Szóval a felülés a hatékonyabb.
2011. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lacko007 válasza:

Aki egy kicsit is ért a sporthoz az tudja,hogy a hasizom gyakorlatok olyanok,hogy nagyrészt vagy az alsó vagy a felső hasizom dolgozik nagy részben..

És ha valaki száraz és szeretne erős hasizmot,akkor 2 gyakorlat kell minimum ahhoz,hogy erős hasizma legyen.

Pl lábemelés az alsó részre és hasprés a felsőre..

de logikus,hogy a hasprésnél is dolgozik egy kicsit az alsó hasizom..és ugyan ez fordítva de ne nem mindegy mennyire..

az emberek 90% a zsírégetés céljából hasazik..azaz helyi zsírégetést akar:) végül is logikus..ha hájas vagyok és 2 évig kart edzek csak,akkor száraz lesz a karom,de a hasam meg minden más hájas:D ilyen nincs..(ez nem a kérdezőre vonatkozik)

És aki sportol..annak tudni kéne,hogy ez a 2 gyakorlat akkor is kell,ha nem akar kockahasat..

Főleg,ha egy férfi testet épít és nem hasazik,akkor sajna nagy terhelést kap a derék..

2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!