Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatékonyabb a zsírégetés ha...

Hatékonyabb a zsírégetés ha mindennap tornázom?

Figyelt kérdés
Persze emellett egészségesen eszem.
2010. szept. 8. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz az alatt, hogy tornázol. Szerintem 3 fontos dolog kell a formába hozáshoz:

-intenzív zsírégető és erősítő edzések

-fehérjedús táplálkozás

-kiegészítők: sok víz, vitamin és ásványi anyagok


Na most, ha te torna alatt valami 10 perces lábemelgetést értesz annak sok értelme nincs. Ennél jóval komolyabb energiabefektetés kell a látható eredményekhez.

2010. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Norbi és Réka dvdre tornázom, heti 3x másfél órát. Főleg Rékára szoktam mert az keményebb. Persze eszem sok fehérjét ,vitaminokat,gyümölcsöt. Viszont szénhidrátot egyáltalán nem eszem.
2010. szept. 8. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:

"Norbi és Réka dvdre tornázom, heti 3x másfél órát. Főleg Rékára szoktam mert az keményebb. Persze eszem sok fehérjét ,vitaminokat,gyümölcsöt. Viszont szénhidrátot egyáltalán nem eszem."


Ha sok gyümölcsöt eszel, akkor elég sok szénhidrátot is eszel, nemde? A fehérje az konkrétan hány g naponta és miből?


A Norbi-Réka torna nagyon túlsúlyosoknak való, ha már nem vagy ilyen ez szerintem neked nem nyújt hatékony edzés intenzitás. Inkább úszás, futás, biciklizés, séta stb. Naponta szerintem jobb, mint heti 3, de túl sokat nem nyom a latban. a kalória deficited más lesz, az anyagcseréd is gyorsul, megtanulja a szervezeted a tápanyagokat kicsit másképp szállytani stb. Nagyjából 80%-ot jelent a táplálkozás 10% a mozgás és 10% a kiegészítők.

2010. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon túlsúlyos. 174cm, 80 kg vagyok. Kb.15 kg-ot akarok fogyni.
2010. szept. 8. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindennap nem ajánlom! Kell pihenés a szervezetednek, legalább 1, de inkább 2 pihenő napot tarts egy héten. Ettól még ugyanúgy fogsz fogyni!
2010. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mindennap nem ajánlom! Kell pihenés a szervezetednek, legalább 1, de inkább 2 pihenő napot tarts egy héten. Ettól még ugyanúgy fogsz fogyni!"


Aerob edzéshez nem kell napokig pihenni. Te szerintem kevered a súlyzós edzéssel, ahol 1-1 izomcsoport regenerációjához kell legalább egy hét.

2010. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvos mondta, hogy az IZÜLETEKNEK kell a beiktatott pihenés! Tehát nem keverem a súlyzós edzéssel! Az izületek az aerob mozgásoknál is igénybe vannak véve. Tehát két napon nyugodtan kihagyhat a héten! Fogyni fog!
2010. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!