Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötéllel zsírégetés?

Ugrókötéllel zsírégetés?

Figyelt kérdés
Régebben jártam futni, de mostanában nem nagyon van lehetőségem elmenni, így gondoltam ugrókötelezek itthon. Nem fogyni szeretnék, hanem a fenekem és combom kicsit feszesíteni, mert picit elzsírosodott. Fog használni?

2011. nov. 5. 15:46
 1/4 anonim válasza:
30 perc = - 380 kalória :P
2011. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hogyan feszesítessz?

izmot akarsz növelni (alacsony ellenállású edzéssel esélytelen) vagy zsírt leadni (szálkásító étrend nélkül .. szintén esélytelen) ?

2011. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Étrend megvan, de csak attól nem megy. 2 hónapja kezdtem, azóta is betartom, de most van annyi + időm, hogy tudjak mellé sportolni.
2011. nov. 6. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

ha 2 hónap alatt nem történt változás (ennyi idő alatt kalóriadeficites étrenddel azért 2-3 kilóval már könnyebb lennél) minden esetre.. ugye azt írtad, hogy nincs lehetőséged elmenni. akkor nyilván jó az ugrókötél is.

de azért hogy tudd, legjobb lenne pl. rendszeres thaibox, vagy egyéb küzdősport, akkor az intervallumos futás, ezek piszok fárasztó dolgok, viszont aktivizálják a testet, így elég nagy energia felhasználása lesz az izmaidnak.

2011. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!