Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » -Milyen Szteroidokat ajanlanatok?

-Milyen Szteroidokat ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Antiösztrogeneket is hozza Es mindenfele mas hormonokat T3 esetleg T4 Tesztoszteron helyreallitasara is.?

Es milyen kiegszitőket hozza Proteinok es sok mas dolog?


2009. márc. 9. 20:59
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%

Azt ajánlom, hogy sze

djél 100%- os fehérje port vagy nagy fehérje tartalmú dolgokat, szerintem ne szedjél szteroidokat, mert megárthat késöbb

2009. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam anno 1szer. És így is ellene vagyok, mert nem látom értelmét annak, hogy tönkretegyem magam olyan dologért ami nem ér semmit. Jó persze tudom,h kilehet jól jönni a végén belőle. Ha kint lennénk USA-ban és tényleg pro orvosok mondanák,h mit mikor hogyan és én versenyzésből, reklámmokból szépen megtudnék élni akkor azt mondanám,h benne vagyok. De itthon nincs értelme azért versenyezni,h kapjak 20 ezer ft értékű fehérjét és egy gratulációt. a "nagy" súlyos guggolás nem megy, de nem is eröltetem mert rossz a térdem. 160-ba ment amikor próbáltam 1szer. De most akkor te cuccozol és társalogni akarsz a témával kapcsban v akarsz majd és tanácsok kellenek? Mer nem vagyok ám képbe,h mit is akarsz igazán.
2009. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Oke Baratom semmi gond Igazad van!

En csak Tarsalogni akartam rola erted Kinek mi a Javaslata velemenye De ha kerdezel valamit valamilyen temakorbe erted akkor nem Negativ valaszokat varsz.

Pl.Te megkerded tőlem hogy Szereld meg a skodan a Fordulatmerőt, en azt felelem ne tedd mer a Fejedre eshet a műhelybe valami kucs,vagy a furdalatmerő veszelyes mer beszalsz a kocsival a Sáncba.

Hat ezek nem jo valaszok lennenek !

Azt gondoltam Paran Irnak Kik hasznalnak ASZ-kat

Egy emailt mar kaptam Pozitivat:)

De nem valami sok!Amugy van igazsag abban amiket irnak itt de sokan nem is probaltak es nem is ertenek hozza es csak a süket szöveget nyomjak hogy karos!

Majd ha felteszed nekem egyszer mailba a kerdest megnezheted en milyen valaszt adok.

Az emberektől a dolgok Tiltasa sokszor rosszhoz vezet

Elkell tudni mondani az anyagok tenyleges valos hatasat es melekhatasainak kiküszöbölesere szolgalo anyagokat

Vannak ampulak amiktől a cigaretta karosabb

2009. márc. 15. 21:23
 34/34 anonim válasza:
Nesze neked válasz: Naposim. Olcsó. Hatásos. Gyors. Thaiföldi a legtisztább. Izületekben is sok vizet köt meg, úgyhogy dolgozhatsz is nagy súlyokkal a fejlődés mellett. Persze káros, nagyon aromatizál, érdemes utána másra váltani a megtartáshoz, leggyakrabb mellékhatás a heregyulladás.
2009. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!