Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » -Milyen Szteroidokat ajanlanatok?

-Milyen Szteroidokat ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Antiösztrogeneket is hozza Es mindenfele mas hormonokat T3 esetleg T4 Tesztoszteron helyreallitasara is.?

Es milyen kiegszitőket hozza Proteinok es sok mas dolog?


2009. márc. 9. 20:59
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Testver köszönöm szepen a Valaszod Kedves tőled enis nagyon szeretnek endokrinologus lenni vagy legalabb valamilyen mas szakorvos!de....Nem vitatargya a kerdes hanem velemeny Csak Gondoltam valaki hogy esetlek bedobja e a fő dolgot hogy ha mar valaki ehez nyul hat akkor olyanhoz ami elkerüli a majat es a Tesztoszteron haztartashozis nincs semmi köze.

Te egy kicsit nyersen fogod fel ezt a dolgot gondolom meg eveket kell tanulnod.Amugy ismetlem hogy a kerdest atirtak MILYEN SZTERIDOKAT AJANLANATOK NEKEM ES TARSAITOKNAK ez volt a kerdesem!

De ugylatszik A cenzné es az Ura az A Cenzura no.....ÖÖöö

Hat azert te is gondolkodj el azon hogy a valaszaid necsak dobalkozasbol aljon!

Hanem összefügő logikai szavak kapcsolatabol.

2009. márc. 11. 20:56
 22/34 anonim ***** válasza:
96%
Már írtam 1szer. Az a baj, hogy nem lehet ajánlani jó szteroidkat. Azért nem ír senki. Mert mindegyik hatásos. Szóval ezért ne várj választ. Mert igazából most ha kérdeznéd,h meik a jó cucc akkor felsorolnám az összeset amit ismerek mert azt se tudjuk,h mit akarsz elérni és azt se tudjuk mien szinten vagy. (bár sejtjük,h teljesen amatőr szinten) Az utolsó kérdésed,h mit ajánlunk, hozzá h "proteinok és más dolgok" alapból nem így írják haenm úgy,h proteinek szóval itt az látszik,h a konditeremeb kb 1 hete jársz jön a jó idő a nyár és akarsz feszíteni egyet a spanok, csajok előtt. A táplálékkiegészítők pedig olyan alap dolgok ebben a sportba mint mondjuk a biciklizésnél a bicikliülés. És ha már ezekhez nem értesz akkor ne is várj választ, hogy hogy lehetnél te 1 hét rollerezés után a tour de france győztese.
2009. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyet.
2009. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Jo nagy Fek Vagy Testver!

Össze visssza Irkalsz De a beka segge alat sem vagy hozzam kepest :))))))))

Es azert kerdeztem hogy csevegjunk rola nem azert hogy maher bekepzelt emberek mint te jatszak az eszuket.

Többet tudok ezekről a dolgokrol mint te fogsz 10 ev mulva

es a Rgalmaid a Sapadtarcu Operatornak ird meg Ő irta at a kerdesem Ami mas volt es nem en kerek segitseget Koma

Oke e ertessz e?

Ugyhogy itt csak ajanlasokrol es velemenyekről van szó

Amugy a konditerembe Ratennek annyi sujt amivel en edzek Kette szakadna a derekat:))))))))))))))

2009. márc. 15. 15:03
 25/34 A kérdező kommentje:

Ez előbbe komentem nem neked szolt!!Semilyet!


Az eleted levőnek

2009. márc. 15. 15:04
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Koma itt egy kép rólam cucc nélkül 18évesen. Ha a béka segge alatt vagyok hozzád képest akkor mutasd te hogy nézel ki! Vagy jöjjünk össze egy közös edzésre azt megmutatod a deréktörő edzésed?

2009. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

"Hat azert te is gondolkodj el azon hogy a valaszaid necsak dobalkozasbol aljon!

Hanem összefügő logikai szavak kapcsolatabol"



hogy mondhatsz ilyet ha olyan debil vagy hogy írni sem tudsz??? olvasd vissza a kommentjeidet és kezd el szépen javítgatni hülyegyerek:)


én meg megvoltam győződve arról hogy csak sztereotípia az hogy az ilyenek iq-lightok....

2009. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%

Kérlek Benneteket, hogy csak nyugodtan, higgadtan írjatok, pro és contra.

Ne gondoljátok azt:

hogy egy vitában annak van/lesz igaza, aki magasabb hangon beszél,

VAGY:

Több durvaságot vág a másik fejéhez.

Minden válasz egy fénykép, és minősítés a válaszadóról.

A kérdező IQ-ját pedig be lehet határolni kommentjeiből.

Sosem jó az, ha valakihez lealacsonyodunk.

Próbáljunk meg felemelkedni ahhoz akihez lehet.

Ne toljunk le senkit, inkább húzzunk, emeljünk fel.

Írtam már véleményt, én az vagyok aki azzal kezdte, hogy a steroid az egy kétélű fegyver.

Ahogy verébre nem szokás ágyúval lőni, úgy én azt javaslom, hogy steroidot egészséges ember ne használjon.

Most akkor már csak egy van hátra, definiáljuk , hogy mi az hogy egészséges?

Az egészség a TESTI és LELKI JÓLÉT, agy kiegyensúlyozott bioszociális állapot.

Béke Veletek!

2009. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az AGY helyett: Egy kiegyensúlyozott
2009. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Hat Taestver nem nezel ki rosszul nekem semmi bajom veled de nem helyes ha valamit nem probalsz es semmiből semmi es lemondod erted?!

De egy Kep lehet Csaloka.Tudod e?En latam egy kepen egy sracot huha azt hittem kitudja milyen erős es nagy eljött a fitnesbe hmmm...hat 65kilo volt.

A derektöres csak hirtelen felindulasbol volt ha 200kg legugolsz akkor bocs mintha nemis irtam volna oke?

2009. márc. 15. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!