Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » -Milyen Szteroidokat ajanlanatok?

-Milyen Szteroidokat ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Antiösztrogeneket is hozza Es mindenfele mas hormonokat T3 esetleg T4 Tesztoszteron helyreallitasara is.?

Es milyen kiegszitőket hozza Proteinok es sok mas dolog?


2009. márc. 9. 20:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%
Ne tedd, hidd el nem ér annyit. Igaz, hogy nagy a kisértés, és szinte mindenkiben megfordul a gondolat, hogy elkezdjen koxolni, de ha nem szeretnél versenyezni vagy picit is úgy gondolod, hogy kox nélkül is van még hová fejlődni ne kedzj el semmilyen kúrát. Ha a kajád nem 100% vagy hiba van az edzéssel v. a pihenéssel csak fölöslegesen pazarlod rá a pénzed.
2009. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Testverek Jofejek Vagytok de latni hogy meg sosem szedtetek ilyen dolgokat es az aki valamit nem ismer szerintem ne alkoson velemenyt sem!Sokminden van meg hozza amivel a Legerősebb szteroid is tud gyenged lenni
2009. márc. 10. 11:52
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni a témához, hogy tök mindegy hogy fogsz kinézni a szteroidoktól, az iqdat nem fogja növelni. és akármilyen izmos leszel, senki nem akar majd veled dugni, mert még véletlenül megszólalsz és sírva elfutnak a csajok
2009. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
98%

Vannak direkt erre a célra szakosodott sportüzletek, ott biztosan adnak célravezető tanácsot, HA szakember az illető.

De gondold meg, hogy érdemes-e most elkezdeni a szteroidok szedését. Megéri-e ez Neked? Később megbánhatod!

2009. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
98%

A szteroidok: inj. Solu-medrol, Diadreson F Aequsom, Prednisolon, Medrol, Methylprednisolon, és így tovább, de jó tudni, hogy kétélű fegyverek.

Vannak olyanok, mint Te akik bika csávók szeretnének lenni, de Bikák lesznek a legkevésbé, csak tészta pasik, és a mutató nem fog csak félhaton lógni.

Azok, akik auto-immun betegek , asztmások, PCP-sek, szerv transzplantáltak, és KÉNYTELENEK ilyen SZTEROIDOKAT kapni életben maradásuk, vagy jobb ÉLETMINŐSÉGÜK érdekében, szenvednek a MELLÉKHATÁSOKTÓL, Te meg egészséges létedre erre vágysz?

30 éve vagyok a mentőknél, és 23 éve vagyok mentőorvos. Sok egészségesnek tűnő ember váratlan halálánál voltam jelen, akikről kiderült, hogy nyomatták nekik a steroidokat, a tesztoszteront, meg mindenféle vitamint, meg olyan gyógyszereket amiket csak a súlyos lesoványodott, és vagy, vészes vérszegényeknek stb.-nek talált ki az orvostudomány!

2009. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
98%

Remélem nem kár a "benzinért", és nem akarod a látszat miatt az egészséged feladni!

Ez koxolás kicsit hasonló a narkóhoz, először csala light-osat, aztán meg nincs megállás!

Mindenki a maga sorsa kovácsa, vagy elb@szója.

2009. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
54%
"Creatine" nevű tömegnövelő bevált itt pár haveromnak évek óta ezt használják és nem akarnak váltani.
2009. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon májer csávó leszel,csak a heréd sorvad el.Van iylen ismerősöm,ugyan igy kezdte,ebből egy kicsit,abbol egy kicsit, ..2-3 év múlva tönkrement a mája,rendegeteg gyógyszert kell szednie azóta is.
2009. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Barataim Köszönöm szepen a valaszokat Jo Csávok vagytok Tenyleg Főleg az orvos aki azert ert hozza!

Igen sok szteroidot rossz oxigenatvetelnel a sejtekben ,vagy sulyos egesi serülteknek adjak a Katabolizacio ellen !Vannak Melyeket rakos megbedekedeseknel adjak akar nőknek is!Vannak melyeket a nőknel az ovulació elereseben adjak !Hogy teherbe essenek persze! Sok mas Van meg Csontvelőbetegsegekben,Csontritkulasokban!Mert egyes Szteriodok hozzajarulnak az asvanyi anyagok felszivódasaban es föleg a Calcium beépüleseben!

Köszi a valaszokat De van valaki aki esetlek Pozitivabban is hozza allna?

2009. márc. 10. 23:30
 20/34 anonim ***** válasza:
98%

Én a helyedben legalább elgondolkoznék rajta, hogy még azok közöztt is, akik gyúrnak miért ez a hozzáállás. Világ életemben sportoltam, olyan sportágat ráadásul ahol nem gyenge emberek vannak. Mindenki rendesen pakolta magára az izmot, de ilyen hülyeségeket márcsak a doppingvizsgálatok miatt sem szedhetett senki.

Mégis úgy néz ki mindenki, hogyha kihúzná magát előtted, akkor igen gyorsan futásnak erednél.

Nem heti 4 edzéssel, fél év alatt kell így kinézni, hanem hosszú évek napi több óra edzésével. Még így is mindenféle bajod lesz, szigorú orvosi felügyelet mellett.

Olvastál 10 oldalt a témáról, és azt hiszed, hogy ez már tudás, nem gondolkoztat el, hogy egy endokrinológus az orvosi egyetem után még évekig tanul, hogy letehesse a szakvizsgát? És ők se teljesen hülye emberek, bár látom, te úgy gondolod, hogy te okosabb vagy náluk és félinformációkból jobban érted a témát mint ők.

Ha te ki akarod nyírni a mellékvesekérged, fel akarod borítani a hormonháztartásod, haza akarod vágni a májadat, úgy döntessz, hogy a heréidre tulajdonképp már nincs szükség, szíved joga. Csak nem csodálkozz rajta, ha nem nagyon találsz a legalább írni-olvasni tudó emberek között olyat aki segítene neked ebben.

2009. márc. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!