Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valóban lehetséges az, hogy a...

Valóban lehetséges az, hogy a gyangébb elveri az erősebbet?

Figyelt kérdés
Nem igent vagy nemet várok, hanem indoklást. Mert megy a humbug, hogy ha ezt meg ezt a harcművészetet csinálod akkor elvered a sokkal erősebbet. Szerintem ilyen nincs. Egy 50 kilos kis feketeöves öregember, mégha a legjobb is a földön soha nem verne szét egy hajdani Schwarzeneggert (szerintem) vélemények?
2011. máj. 1. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
az is megeshet hogy 1 átlagos testalkatú képzetlen 17 éves srác állon pattintja swarzit fénykorában és 5 percig magához se tér! egy bunyó mindig 2esélyes!
2011. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért nem ilyen vaktyúk is talál szemet helyzetre gondoltam, hanem valami olyasmire hogy Leung Ting vs Mike Tyson, egyik fele akkora mint a másik viszont a világ egyik legnagyobb harcművésze... Mikeról pedig nemhiszem, hogy sokmindent kellene mondani
2011. máj. 1. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
tysont széjjelverné 1 komoly harcművész kb 1 perc alatt!
2011. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem. egy harcművész elvben képes ölni, méghozzá gyorsan. boxolókkal meg egyéb sportolókkal teljesen fölösleges összehasonlítani.

egyébkééént a kérdésed nagyon is érdekes.

ha egy 50 kilós harcművész kiüt egy 80 kilós atlétát, vagy egy 100 kilós embert.. még nehezebbet (Bob Sapp 170 kilós) no akkor az 50 kilós nevezhető erősebbnek. jó hogy feltetted a kérdést!

2011. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a Leung Ting vs Mike Tyson féle kérdést tetted fel alapból. Az alap kérdésre válaszolva: igen lehetséges. Tegyük fel az egyik ember 50kilós kis görcs de nagyon ügyes és akaratos és olyan agresszív szeme van hogy még a tigris is meghátrál... Az ellenfele pedig egy nagy melák 100kilós kigyúrt állat aki még egy légynek se ártana mert félős természetű, már ránéz egy erőset az 50kilós a melák már fekszik is. Hát ha még arcon csapja vagy a torkának esik.
2011. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Simán győzhet a gyengébb testalkatú.

Az edzőm kb 185/73 kiló én meg 183/85-88 és olyanokat bever,hogy néha csak pislogok.

És ott van még az állóképességi dolog is.

Az edzőm 2 havonta lefutja a maratont én meg 6-8 ment után már lihegek.

Szóval az is könnyen elképzelhető,hogy a 12-13 menet sparringnál mire lehetek képes ellene.

Arnoldnak,vagy a testépítőknek nincs állóképessége-vagy legalábbis nem erről szól az a sport-,tehát elég ha 1-2 menetet elmozog a könnyebb,de képzettebb ember és megeszi reggelire az izmosat,mert elfogy az oxigénje.

2011. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@ .Aczél:


Elvben képes ölni, ez teljesen igaz. a boxoló meg valszeg laposra verné. ezért tényleg nincs értelme összehasonlítani...

2011. máj. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te még nem alszol? aczél?
2011. máj. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. de, már aludtam

2. aki a kezét harchoz használja, fegyverként, azt miért verné el egy sportoló? O_o nyilván elvi kérdés, mert rohadtul nem érdekel egy nyomorék karatés vagy egy beképzelt aikidos aik megkéselnek utcán mert semmi eszköz nincs a kezében hogy ezen felülemelkedjen, természetesen én igazi harcművészetre gondolok.

2011. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@78% amúgy ki vagy, most nem vágom.. :) reggel van fogjuk erre.

hát 22 óra után még hagytam egy kommenetet, de egy nagyon kedves barátommal írogattam és még nem aludtam. de egyébként olyan későnek számít az? :)

2011. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!