Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék erősebbet ütni?...

Apollo93 kérdése:

Hogyan tudnék erősebbet ütni? Milyen izomra edzek? Stb.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy boxzsákot, az jó lesz. Elvégre a bunyósok is azon gyakorolnak.
2009. szept. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yayoy ***** válasza:
Edz hát,mell és vállizomra ezek a legfontosabbak.
2010. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

összes arcos kodónak álljon figyelmeztetésül

na öcsi én elmondom mert én is sokáig tévhitbe éltem hogy kemény vagyok .és össze is pakoltak pár balhé után :S

régen szikár izom voltam nagyon nagyon izmos és jól fejlet a koromhoz képest 14 vagy 15 évesen olyan negyvenes karom volt mikor bedurrant és szikár izom volt .

össze is pakoltam embereket megvertem őket oknélkül és otthon súlyzóztam sokat meg huzódszkodtam meg fekvő persze és aszt hitem ennyi elég .kötekedtem mint állat

belekötöttem egy kissebbe és szanaszét verte a fejem bajom is lett ezt most nem részletezem

ha nagyot akkarsz ütni .lengyel boxolj ugrálóköztelez árnyékolj zsákolj 4 ütemű fekvő támasz legyen laza izomzatod ami robanékony gyors a jó ütés nem is lök egyátalán semmit csak tör . ha elesika másik a jó ütésnél nem a lökés miatt van hanem mert elájul ha veszel zsákot patanósan üsd lazán patanjonrajta az ütés

nagy ütés az kirobban laza váll miatt és beledölsz az ütésel megegyezően és a végén beszoritod az öklöd de csak a végén ennyi leirtam igy kell ütni brutáil amúgy

2010. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gyurj sokat nagyon sokat fekve nyomás én is azt csinálom 70 már kinyomok és nagyöt ütök nagyon oda basztam mindenkit eddig nagyon súlyosan most nem részletezem de azóta ők is máskép szotyiznak
2010. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!