Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A cigi milyen hatással van az...

A cigi milyen hatással van az izomra?

Figyelt kérdés
Összemegy az izmom ha cigizek?
2011. ápr. 23. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó az állóképességed, hamarabb elfáradsz.

Hallottam olyanról aki 10 perc gyaloglás után elfáradt, ez pedig már elég durva.

2011. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

közvetetten:

oxigénfelvétel (tüdőfunkciók) romlik

méreganyagok a testedben stb. és így valamilyen szinten biztos hogy káros hatással van az izomzatra, ez így valószínűleg nem látható.

az izmod akkor megy össze, ha éhezel, nem tartod karban illetve ha úgy megütöm, hogy nagy szöveti sérülés keletkezik.

2011. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

GreenTea


Ahogy Aczél írta, nem közvetlenül van hatással az izomra. Viszont azt még hozzátenném, hogy azt a pénzt amit bagóra költesz, költhetnéd kajára vagy tápkiegre is, tehát az edzésre!

2011. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 noname86 ***** válasza:

Mindenféle tudományos magyarázkodást meg élettani hatást félretéve 1 a lényeg:

Ha nincs annyi eszed hogy eldönts mi a fontos/nincs akaraterőd letenni a cigit ESÉLYTELEN VAGY EBBEN A SPORTBAN!!

2011. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vadmeggy ***** válasza:

Nem csak ebben a sportban, hanem mindegyikben esélytelen leszel.

Az izmod nem megy össze, de ha neked csak az a fontos, hogy nagy legyél és mutogasd a 40 es karodat a strandon, közben pedig mérgezed magad minden szarral akkor gratulálok.

Tényleg nem értem, hogy miért nem lehet letenni ezt a szart... Ha ennyi akaraterőd nincsen, akkor hogyan akarsz 100%osan teljesíteni a teremben?!

2011. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 24. 22:17
 8/8 noname86 ***** válasza:
am én 6 évig szívtam napi 2 dobozzal!
2011. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!