Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha veszek egy 1kilós Whey...

Ha veszek egy 1kilós Whey Pro-t és 2kiló szőlőcukrot az van olyan jó "tömegnövelő" hatással mint a 3kilós Whey Gainer?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat...
2011. máj. 9. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából, mert a tömegnövelőkben is fruktóz a szénhidrát általában. Sőt, olcsóbban jössz ki. Azt azért nem lehet kijelenteni, hogy pont olyan hatással van-e, mert lehet, hogy van egyéb adalék is bizonyos tömegnövelőkben, de a szénhidrát részét tökéletesen pótolja. Én is ezt csináltam egy időben amíg aktívan sportoltam. Viszont azt még a mai napig nem tudom, hogy mi az a "sejttérfogat növelő" ami pl. a volumass 35-ben is van.
2011. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kb ugyanaz., de én nem vinném túlzásba ezt a hulladék cukrot, nagyon egészségtelen. cukorbetegséget okoz hosszútávon, rohadt magas a glikémiás indexe. inkább keményítőből próbáld bevinni a szénhidrátszükségleted. ez a whey pro+szőlőcukor pedig jó edzés utánra!
2011. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja, jól beszél az előttem szóló. Annak idején edzés előtt sok rizst ettem meg tésztát, és edzés után ittam napi 1 turmixot proteinből, szőlőcukorból, banánból, stb...
2011. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értem.. akkor tulajdonképpen annyiban különbözik a kettő hogy a Whey Gainer-ben van kreatin is...
2011. máj. 9. 09:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb 0,5g/adag kreatin lehet benne.
2011. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első keveri a dextrózt a fruktózzal. a szőlőcukor a dextróz, a gyümölcscukor fruktóz. A tömegnövelőkben dextróz és maltodextrin általában a ch rész. Nagyjából ugyan azt kapod, mint whey gainerrel. Illetve így te tudod magadnak állítani a fehérje ch arányt.
2011. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11:09


Talán azért mert nem sok különbség van a 2 között.

2011. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem teszek már bele szőlőcukrot, Fognak se jó! Főleg nem 2kg /hónap Én edzés után megeszek egy Snikerst+ Protein turmix, nekem jobban bejön
2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor jobban megéri összekeverni a fehérjét és a szőlőcukrot mert ugyan az a hatása mint a Whey Gainer-nek és meég olcsóbb is jóval...van még itthon kreatin-is azt is belerakom akkor már szinte "ugyan" az:) mi a véleményetek????
2011. máj. 11. 09:44
 10/15 anonim ***** válasza:
sztem jobban megéri, csak ne cukrozd túl a fehérjét, nem kell sok még edzés után sem
2011. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!