Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet tudtok ajánlan...

Milyen étrendet tudtok ajánlani arra hogy zsírból fogyjak, izomra növekedjek úgy h mindennap van foci edzésem és mellete mindennap csinálok egy 20 perces interval futó edzést?

Figyelt kérdés
182 centi,60 kiló,15 éves fiú vagyok
2011. ápr. 14. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zsírt leadni és izmot növelni egymás mellett lehetetlen.Vagy-vagy.
2011. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ahhoz képest megnézel egy focistát pl ronaldo:187 centi 87 kiló és hol látsz rajta zsírt?

focisták pedig nem szoktak szálkásítani meg ilyenek

2011. ápr. 14. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor ajánlom a labdajátékok rovatot kérdezésre,mert mr-nek igaza van!
2011. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

182 cm vagy és 60kiló... hát szerintem full gizda vagy, ne fogyj!

Amúgy Ronaldo szerinted nem eddz konditeremben meg semmi? csak foci?? haha! A focisták épphogy a sok futástol ilyen szálkásak. Izmot felszedni és zsírt égetni pedig nem lehet egyszerre! Az izomtömeg növeléséhez naponta több kalóriára van szükséged mint amennyit felhasználsz 1 nap alatt!! Szálkásításhoz pedig kevesebbre+csökkenteni kell a szénhidrát mennyiségét az étrendedben! Szóval döntsd el mit akarsz! Szerintem tömegelj, mert 182cm/60kg az kva kevés. én 170/65vagyok és nem zsírban.egyébként 15/f vagyok énis. (kickboxolok + úszom/futom)Étrend: 2-3g fehérje/testsúlykg, 3-4g szénhidrát /tskg ;) ch: rizs,krumpli,zabpehely,tészta fehérje: csirkemell,marha,tojás...stb husok. Nézz jobban utánna: [link]

Na szeva. :)

2011. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak olvastam h a rudolf gergely (szerintem ismeritek válogatott csatár)

most felszedett 3 kilót és csupa izom.....szóval szerintem közre játszik az h a foci jó zsírégető de mellette ha vki több fehérjét visz be és gyúr mellette akkor szerintem egy focista tud zsír nélkül tömegelni


légyszives válaszoljatok:)

2011. ápr. 14. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
több ch és fehérje is kell amig izmot akarszfelszedni! annyi, hogy ha már elegendő izmot felszedtél(ami neked megfelel) akkor vissza csökkented a ch-t a normálra. a futástol így ugyis leszálkásodsz, az izom pedig megmarad,ha elegendő fehérjét viszel be magadhoz képest. ;)
2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szerinted melyik a jobb glk?

a hosszab kocogás vagy 1 perc sprint egy perc pihenő mondjuk 20 percig?

2011. ápr. 14. 19:36
 8/11 A kérdező kommentje:
am én is most kb 70 kiló lennék mert nyár végén 67 kiló voltam...aztán elkezdtem koplalni és lement 7 kiló ami majdnem h csak izomból:(
2011. ápr. 14. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:
van msned? ha van ird le felveszlek és elmagyarázom amit nem értesz;)
2011. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

iri-nyanya@hotmail.com


szívesen beszélgetnék erről veled:)

2011. ápr. 14. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!