Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy hízzak is...

Mit csináljak hogy hízzak is de izmosodjak?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy 15 éves vagyok 170 centi körül de csak pár kilóval nehezebb 50nél.Szeretnék erősíteni de mégis 1 kis sújt felszedni hogy ne legyek ilyen vékony.Mit tegyek,hogyan edzek...? (bogyók porok... kilőve és csak itthon tudok edzeni)
2011. ápr. 26. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 15 évesen, most 19 vagyok 194 centi és 76,4 kiló és folyamatosan hízok, de nem tudom hogy. ha ebben az iramban hízok nyár végére megvan a 80 ami végül is jó mert 90 kiló körül szeretnék lenni.


Mellesleg 15 éves korban ne gyúrjál. Még fejlődő félben vagy, és ki tudja hogy mi lesz 50 éves korodra ha most nekiállsz edzeni.

2011. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fekvőtámaszozz, guggolgass, felülések. Ezek 15 évesen átmozgatónak megfelelnek, aztán amikor 16-17 leszel és úgy érzed mehet konditerem akkor hajrá. És próbálj céltudatosan étkezni. Nem azt mondom hogy mérd mikrogrammra a kaját de egyél napi 5-6x és ne csokin és chipszen élj :)
2011. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

így van a fekvőtámasz, felülés, esetleg ha van súlyzód akkor még azt emelgetheted! vagy van még ilyen rúd, amit az ajtó keret közé lehet oda rögzíteni egyszerűen megoldható nem kell csavar meg semmi és azon húzódzkodni!

Mielőtt elkezdesz edzeni, egyél előtte 1-1:30 órával meleg ételt! Mind1 hogy mi az amit éppen anyu főzött abból 1 nagy adagot betolsz edzés előtt! Ha végeztél az edzéssel, utána megint egyél! Edzés után nem biztos hogy fogsz tudni egyből enni de amint tudsz egyél edzés után minél hamarabb! Mondjuk rántottát vagy valami jó kis fehérjét :)És változatosan étkezz ha tudsz! a rizs, hal, tojás, főzelékek...

2011. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
[link] ilyenekre gondoltam :)
2011. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elég ha konditerembe jársz heti 3-4x plusz heti 2-3 aerob edzés-t tolsz, mellette rendesen kajálsz testsúly kg 2gr fehérje és 4-5 gr Ch. Ha ezt rendes kajálásból meg tudod oldani, akkor nem kell fehérje meg tömegnövelő. Sztem 15 évesen elkezdthet eddzeni, csak a lényeg, hogy felhúzás, guggolás ne csinálja 100kg feletti súllyal, mert az terheli a derekat és gerincet, és az ilyen korba még nem túl jó. Én is 15 évesen kezdtem gyúrni. Jah és nem állsz meg növésben miatta, ha normálisan csinálod. Én 170 cm vok és 85 kg és nem azért vagyok ekkora 17 évesen, mert 15 éves korom óta eddzek, hanem azért mert anyám 160cm apám 167cm, szóval genetika.
2011. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ahogy az előttem válaszoló is írta, nyugodtan edzhetnél súlyzókkal is kondiba, ennyi idősen már simán lehet. Én is 15-16 évesen kezdtem el edzeni.

A válaszom a kérdésedre az, hogy enned kell! Most az a helyzet, hogy nem eszel eleget és azért nem hízol. Ha nem tudsz kondiba menni, akkor végezz otthon saját súllyal gyakorlatokat: guggolás, húzódzkodás, fekvőtámasz, hasprés. Rövid ideig ezekkel is lehet fejlődni, de egy idő után érdemes lenne terembe járni és súlyzókkal edzeni.

A "bogyók, porok" meg csak akkor kellenek, ha már van fogalmad arról hogy mire valók!

Ennek mindenképp hasznát veszed: [link]

2011. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:

piha ezt a sok marhaságot.

1 aerob edzést felejtsd el.semmi futás,kocogás,ugrabugra.mivel valszeg nem eszel eleget ezek csak felesleges anyagcserelassító és kalóriaégető mozgások.amitől súlyban lehet fejlődni az a rendes étkezés és a NAGY SÚLLYAL végzett,rövid sorozatos 'erőemelő' edzés.ennek hatására termeli a szervezet a legtöbb növekedési hormont és tesztoszteront,amiktől 'hízol' amennyiben a bevitt kalória több mint az elhasznált.legjobb erősítő,vastagító gyakorlatok guggolás,evezés,felhúzás,fekvenyomás.tehát ezek edzőtermes gyakorlatok.kaja meg rizs csirke,a szalámiszsemlét felejtsd el.suliba is cipelj egy lezárható dobozt ami tele van kajával és tömd a fejed MINDÍG.ne edd tele magad csak csipeges,de azt folyamatosan.

2011. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!