Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vegetarianus testepites?

Tyler913 kérdése:

Vegetarianus testepites?

Figyelt kérdés
Mar evek ota edzegetek,de csak az utobbi idoben kezdtem el komolyan odafigyelni a kajara.Alapbol eleg nagydarab vagyok (196cm/100kg),igy tetemes mennyisegu kajat kell burkolnom.Az utobbi idoben viszont lelkiismeretfurdast erzek,amikor belegondolok,hogy evente tobb szaz csirket vagnak le csak azert,hogy en felszedhessek par kilo izmot.Es ez nem jo igy.Ne ertsetek felre,nem vagyok teljesen a huseves ellen,hiszen tudom,hogy az ember mindenevo,es a termeszetben is vadaszik.A gond itt a mennyisegekkel van.Ezert megfogalmazodott bennem az,hogyan lehetne a husfogyasztas csokkentesevel ill. akar elhagyasaval fejlodni.Azt meg ideirom,hogy termeszetesen nem vagyok versenyzo,csak egy egyszeru natural,akinek meg kb. 5 kilo izom kene a megalmodott formahoz.
2011. ápr. 25. 23:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

23 evesen meg nem igazan kene teszto-fokozo,mar csak azert sem,mert bevallom kicsit felek az ilyen hormonfokozasra kitalalt termekektol.

Amugy az agresszioval nincs gond,edzes elott egy kis NO-Xplode,10 perc zenehallgatas,es utana szettepnek barkit

(bar igy csak a vasat:)

2011. ápr. 27. 22:27
 12/13 anonim válasza:

Szia, igaz én nem sokat konyítok a testépítéshez, de párom igen, Schwarzenegger a nagy testépítőenciklopédiájában elég részletesen tárgyalja a táplálkozást, és sok érdekes dolgot ír, pl hogy bár nem minden növény tartalmazza az összes aminosavat, de ha megfelelően párosítod őket, akkor nemcsak hogy teljes értékű fehérjét kapsz, de még jobban is jársz, mert negyedannyi zsírt és sz*r koleszterint viszel be. Le is ír ilyen kombókat, pl durumtészta sajtos-tejfölös szósszal, zabpehely tejjel, van jópár kombó amiben mégcsak tejtermék sincs. Az is le van írva hogy a tojás ezerszer értékesebb fehérjeforrás mint akármelyik hús, és a tejtermékek, szója /tofu, stb se sokkal marad el.

Nagyon jó könyv, párom jelenleg ez alapján edz és fejlődik rendesen!

2011. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja és a legfontosabbat kihagytam: nagyon szimpatikus a hozzáállásod, én is pontosan ugyan így gondolom:) Csak így tovább!
2011. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!