Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 2 hónap...

Meg lehet tanulni 2 hónap alatt spárgázni otthon egyedül?

Figyelt kérdés
Nagy bunyóra készülök, én vs all lesz egy bulin (az 1.), és fel kell készülnöm, hajlékonyság kell, hogy jól lerugjak mindenkit :D. Van amugy 2 boxzsákom, azzal edzek...
2011. ápr. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

a cerka pszihés okok miatt nem áll, ez az egyik gond

a másik meg: én nem tudok ismerkedni, nem is merek igazán

lányokkal nem is beszéltem még, csajozni nem tudok,

nincs olyan nő a földön aki lefeküdne velem még 1 k*rva se

2011. ápr. 23. 22:00
 52/68 A kérdező kommentje:
HIHETETLEN, ha elolvasod a kérdésemet és megnézed h hova jutottunk belőle, hát ez nem semmi. :)
2011. ápr. 23. 22:08
 53/68 lóf4szJankó ***** válasza:
100%

Amugy egy k*rva tuti lefekudne veled par ezerert :D:D


a viccet felreteve:

Ilyen hozzáálással ne is varj nagy valtozast.

Hinned kell magadban.El kell hinned hogy te semmivel sem vagy rosszab ,mint a korodbeliek, es hogy ugyanugy talahatsz sok csajt akinek bejősz.

Mindenféleképpen rakj rendet a fejedben/lelkedben .... ha jarsz psichologushoz es ugy erzed hogy segit akkor az jo ...de igazabol ezt magadban kell ellrendezni.

Most már szerintem ertem hogy hogyan ertetted a kemenyseget.A legtobb korodbelieknek nincsenek ilyen gondjaik,ugy tunik mindenuk megvan,jo eletuk van es nem kell megkuzdeniuk semmiert,amig neked olyan dolgokert kell ,ami nekik adott.Ez igy is van ,es ha késobb "rendbe josz" minden tekintetben ez a hasznodra fog válni ,mert tenyleg sokkal edzetteb es kemenyebb leszel mint azok akiknek nem volt semi gondjuk az eletben es 18evsen menőnek hittek magukat.

Járj tovabra is gyúrni, szerintem kezdj el valami küzdősportot ,egyreszt azert mert ezek lekotnek ,masreszt mert ezekben lathatoan fejlodni fogsz , jol fogsz kinezni,fogsz tudni bunyozni ...ez is nagy önbizalmat ad es ez a legtobb csajnak is bejön.

Fel a fejjel!!!!kitartas!!!! gondolj arra hogy ha mem hagyod el agad,nem adod fel, évek mulva arany életed lehet!


En tudom ,mert nekem is hasonlo gondjaim voltak es meg k*rva pattanasos is voltam.

En total elhagytam magam , drogoztam,bujkaltam az emberek a vilag elol.De aztan aztmondtam h eleg, harmadszorra sikerult lealnom a drogrol is.Onnantol kezdve nem erdekelt senki es semmi csak az h jol nezzek ki, legyen penzem,es en legyek a "nagycsávo".

Most 25eves leszek,full kivagyok gyurva,ki vagyok varrva,6eve kudosportolok. luxus autom van,van penzem ,gyönyörü csajom van ,ismernek....mondhatnam menő vagyok.Ezt nem dicsekvesbol irtam ,inkabb azert h motivaljon.

2011. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a kommenteket...nem semmi.Érdekes ez az egész,te is egy érdekes ember vagy kérdező.Van benned egy rakat ellentét(kemény vagy,közben gátlásos,csajozni nem mersz,de közben le akarsz verni mindenkit:D).

Figyelj,egy igazi bunyós legbelül tudja magáról,hogy kemény,de ezt,ha nem muszáj,nem fitogtatja.Nem él vissza a tudásával,erejével.És ez az igazi erő....nem a kis szájhős csicskák,divatb*zi gyökerek, akik azt hiszik,attól h Converse-ben feszülnek és rajoskodnak kint az utcán,meg bepofáznak mindenkinek,attól kemények lesznek..NEM.Az ilyen ember egy semmi,egy korcs(és az ilyenek nagyon fel tudják b*szni az agyam:D).Bár én is küzdősportolok,de úgy vélem,tényleg nem mindig megoldás az erőszak,és az,hogy "én akkor is megmutatom"

Szerintem te egy jó arc emberke lehetsz.Ne keresd a bajt feleslegesen,rád talál úgyis majd magától.

Inkább koncentrálj a gyengéidre...próbálj lányokkal beszélgetni stb...oldódni fognak a gátlásaid,hidd el:)

Küzdősportot tényleg kezdj el nyugodtan,komolyan le tud kötni,a fölös energiáidat le tudod vezetni.

Na csak hajrá,fel a fejjel;)

2011. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:

lóf4szJankó: te okos vagy :D, és igazad van, amire rájöttél az is igaz, veled érdemes lenne beszélni:D te megértesz

Na mind1 ez a "buli" elkerülhetetlen... lesz ami lesz, remélem semmi se lesz, de valami lesz az tuti, örökre meg fogja változtatni az életem (bocs, ez ugy hangzott mint egy akciofilmben), már csak az a kérdés hogy jó vagy rossz irányba, ez majd elválik, mindenesetre a jóra számítok, de ha nem az jön, teszem amit kell.

De amugy ez tényleg nagy baromság ez az egész, ha visszaolvasom, amiatt aggódom, h belémkötnek majd, mer nem fogok inni...Tuti h nincs még egy ilyen sztori, ilyen a világon nincs, még egy film is lehetne belőle, de viccet félretéve

ööö... figyelj csak, mi lenne ha az osztály előtt jövőhéten kijelenteném h nem fogok inni és h haggyanak ezzel... Csak próba szerűen, lássam mit reagál mindenki, aztán már 100%-osan biztos leszek mindenben h. hogy lesz.

Ez eddig ma a legjobb ötletem, fura ötlet és váratlan, de szerintem jó :D.

2011. ápr. 23. 23:55
 56/68 A kérdező kommentje:
Foltos Gáspár: kösz a tanácsokat, ezeket én is tudom, gátlásokat csökkenteni jó lenne, de nekem nem megy ilyen egyszerűen, írtam korábban h "pszihés betegségek" ezek között idegalapon van egy fizikai változás, olyan mintha égne a fejem és hódt vörös lesz,ami nagyon félreérthető mindenki azt hiszi h zavarba jövök, pedig nem, a legkisebb stresszhelyzet is kiváltja pl ha felelek órán, tiszta szívás, amíg ez nem múlik el addig semmi ismerkedés nem lehetséges, bízok a pszihoban h elmulassza.. És van még több efféle is de arról nem beszélek..:)
2011. ápr. 24. 00:02
 57/68 anonim ***** válasza:

Pedig pont ezt a két dolgot kellene csinálnod,hogy legyőzd a gátlásaidat.

Az első és legfontosabb az örömlány.Mikor régen magam alatt voltam,bármi miatt,elmentem és dugtam egyet,máris szebb volt a világ.

A küzdősport meg hasonló.Kontrollált bunyó és közben nincs időd agyalni,átéled az itt és most érzést és megtanulsz nyerni és veszíteni.Egy jó nagy maflás meg olyan szépen visszazökkent a valóságba,hogy csak na.Az is ha adod,meg az is ha kapod:).

Az osztály előtti kiselőadást kihagynám a helyedben.Nem jó ötlet.

2011. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:
Nem kiselőadás, hanem fenyítés xD, na jó nem viccelek ezzel, szerintem meg ez az egyenes, megértetem velük a tényt, ha nem értik meg akkor go gyúrni és felkészülni. ÁÁhh, most gondold el, ha tényleg megtörténik, esélyegyenlőség, érted..de MIND1, lehet jobb lenne ha nem terveznék ennyire előre, sőt lehet h nem is lesz semmi, de itt jön képbe az a mondás h ,,jobb félni, mint megijedni"=,,jobb harcra készen teázni menni, mint harcképtelenül a frontra, " remélem érted az iróniát
2011. ápr. 24. 00:19
 59/68 lóf4szJankó ***** válasza:

Nem vagyok en okos ,csak áteltem hasonlokat ,át tudom erezni es megtudlak erteni.

Az akinek soha nem voltak kulonosebb gondjai ,minden siman ment neki az életben ,az soha nem fog tudni megerteni.

En is ilyen voltam es ugy ereztem senki nem ertene meg , de nem is beszeltem egyaltalan senkinek a problemaimrol ,ezert nem is ereztem magam jol emberek tarsasagaban ,mert tudtam hogy igazabol nem ismernek,nem ertenek.


Nos ,ami azt a bulit illeti, 2 es fel honap mulva lesz,van meg ido,addig sokminden tortenhet.


"lesz ami lesz, remélem semmi se lesz, de valami lesz az tuti, örökre meg fogja változtatni az életem (bocs, ez ugy hangzott mint egy akciofilmben), már csak az a kérdés hogy jó vagy rossz irányba, ez majd elválik, mindenesetre a jóra számítok, de ha nem az jön, teszem amit kell."

..... De igy ne alj hozza ,mert ugy alsz hozza mint ha ez valami k*rva nagy dolog lenne ,pedig nem az ,csak neked tunik annak.


Egyreszt nem muszaly elmenned.

Nemtudom milyen a kapcslatod azokkal akikkel buynoznal.De ha 12eve ismered oket,vagy nagyreszuket regota ....nemhiszem hogy ok is komolyan ártani akarnanak neked.

Amugy meg nem ertem miert nem akarsz inni??? Mi a rossz abban ha bedobsz egypar felest,jobb kedved lesz,feloldja a gatlasidat... es lanyokkal is siman tudnal dumalni ha ittas lennel.


Azt h kozlod az osztallyal h nem iszol, nem tudom hogy kepzelted.De ha megteszed akkor mindenkeppen ugy csinald ,hogy ha errol lesz szo,marmint a bulirol piarol,akkor félvallrol emlitsd meg h "azhiszem en nem fogok sokat inni" es mondj valami ervet ,pl most gyursz es azert nem vagy beteg vagy.Es ha valaki pofazni fog akkor mond meg neki h mikoze van hozza ,es ha pattogni fog bevered a kepet.Mindenkeppen hatarozott legyel es magabiztos.Ne lassak rajtad h bizonytalankodsz.


De szerintem ez felesleges.

En a helyedben vagy nem mennek el a buliba, vagy ha elmennek akkor mrgprobalnam jol erezni magam ,bedobnak egypar felest ,feloldja a gatlasaidat valamilyen szinten ,jol erzed magad ,dumalgatsz aztan hazamesz ,ennyi.

Semmikeppen ne gorcsolj ra h mi lesz ,es ne azt vard h beled e kotnek.Ha igy allsz hozza ,inkabb ne menj el.


Ha elmesz ,jol erzed magad,nem kotekedsz es ők megis b@szakodni fognak ,akkor k*rva nagy gyökerek es akk nyugodt szivvel verd őket eszméletlenre.En vinnek egy boxert is , ha pl tobben mennenek rad akkor boxerrel mindegyiket pofonb*szod egyszer es kifekszenek.

2011. ápr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim válasza:

ja ha kotekednek vihetnél egy boxert,ha nem tudsz még anyira jól utni,vagy ha sokan vannak.

Egyébkéntnem iszom én sem nem is dohányzom ha leakarnának ittatni én is szétverném oket!


Kyokushin karatéra járok és a támadót úgy tudod leggyorsabban kiutni ha -"egyeneset utsz"- nem jobbra ballra és így nehezebben veheto észre mint a horgot!

én ezt gyakorolnám a helyedbe mint hogy gyúrjak,ja amúgy meg kicsit lassab is leszel ha sokat gyúrsz!

http://www.youtube.com/watch?v=4Gf0HAZSe98

http://www.youtube.com/watch?v=h8lMozsztuQ&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=NoBZp6XzRvM

az egyik legjobb rúgás ha sokan támadnának rád,akkor elrúgod oket mae geri-vel ehhez spárga sem szukséges,nézz utána

http://www.youtube.com/watch?v=BHJKxlzce3U

http://www.youtube.com/watch?v=SPvd0-ATYSA

2011. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!