Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 2 hónap...

Meg lehet tanulni 2 hónap alatt spárgázni otthon egyedül?

Figyelt kérdés
Nagy bunyóra készülök, én vs all lesz egy bulin (az 1.), és fel kell készülnöm, hajlékonyság kell, hogy jól lerugjak mindenkit :D. Van amugy 2 boxzsákom, azzal edzek...
2011. ápr. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 lóf4szJankó ***** válasza:

elhihetem ???

Elhiszem ha meggyőzöl rola.

Csak kivancsiagbol mond mar el h miben nyilvanul meg az h kemeny vagy.Mer az nem csak ugy van h te azt mondod magadrol h kemeny vagy.

Nem az a kemeny gyerek aki magarol mondja,hanem az akirol masok mondjak.

2011. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

Oszt hogy bizonyítsam be? LOL, ember állj már le...

Amugymeg ez hülyeség, nem kell h mások mondják, tudom h az vagyok és kész, ne kötekedj már!

2011. ápr. 23. 19:21
 13/68 Neji ***** válasza:
Merre laksz?velem edzhetnél...=DDD
2011. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 lóf4szJankó ***** válasza:

En nem kötekszem ,lesz*rom.

De aki itt kerdezget ilyeneket ,ilyen silusba arrol nehezen hiszem el h kemeny gyerek ,hamarabb csicska szájhős.

Hogy bizonyitsd be???

eleg lett volna leirni pal peldat az eletedbol amikor bizonyitottad h kemeny vagy ,de sztem nemnagyon van ilyen.

2011. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Püspökladányban lakok, és te hová valósi vagy??
2011. ápr. 23. 19:27
 16/68 A kérdező kommentje:
lóf4szJankó neked nagyobb szád van, mint nekem és te vagy a csicska ha akarod kiütlek és megtudod milyen kemény vagyok ennyi. Így bebizonyítom.
2011. ápr. 23. 19:28
 17/68 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem vagy kemény: Bármelyik küzdősportoló, harcművész megmondja, hogy éles szituációban, pláne több ember ellen, utcai ruhában nem célszerűek a fejrúgások. Veszélyes, nem pontos, szűk helyen lehetetlen megcsinálni. Aki kicsit is tapasztaltabb, az ilyen esetben egyszerű, jól működő technikákat használ,(térd, könyök, egyenes, horog, vagy pár alacsony rúgás) de leginkább nem keveredik direkt balhéba, vagy bosszul meg valakiket.

Ebből arra következtetek, hogy neked egyáltalán nincs, vagy nagyon kevés technikai tudásod, küzdősport-, vagy harcművészetbeli tapasztalatod van, anélkül meg öngyilkosság több emberre rátámadni.

2011. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Hát... elég nagy terep lesz ugyhogy bármilyen technikát lehet alkalmazni...
2011. ápr. 23. 19:38
 19/68 Neji ***** válasza:
Én szegedi vagyok =// egyébként én csak is TÁMOGATOM az ilyen bunyókat,de persze ha én is verekedhetek benne =D Sifu azt tanította addig kell ütni az ellenfelet amíg eszméleténél van(lol).
2011. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 lóf4szJankó ***** válasza:

:D:D:D:D ok,ha egyszer talalkszunk ,megprobalhatod.

De elottem szolo leirta a lenyeget , a kerdesedbol es az irasmododbol latzsik h f*ngod nincs semmilyen kuzdosportrol ,es nemhsiezm hogy altal mar oda 2meteres 140kilos faszi ele vagy altak már korbe 5en.

De ha te kemenynek erzed magad ,akkor az jo ...csak lehet h egyszer csunyan ráb*szol.Lehet h pont most a hires TE vs. MINDENKI bunyoba.

2011. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!