Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 2 hónap...

Meg lehet tanulni 2 hónap alatt spárgázni otthon egyedül?

Figyelt kérdés
Nagy bunyóra készülök, én vs all lesz egy bulin (az 1.), és fel kell készülnöm, hajlékonyság kell, hogy jól lerugjak mindenkit :D. Van amugy 2 boxzsákom, azzal edzek...
2011. ápr. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Bakker,ez nagyon cink lesz,ha megteszed.

Érettségi bankett,mindenki örül,ünnepel és odaállít egy depis kötözködő,akit pofán verdesnek és kinevetnek.

2011. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

Lányok terén nincs önbizalmam

És mégis miről beszéljek? Nem írhatom le ide az egész életem h mi, mi miatt van ugyse érdekel téged az szerintem, untatni se akarlak...

2011. ápr. 23. 21:12
 43/68 A kérdező kommentje:

Háháháh... öcsém... még azt mondja depis

lehet h van bennem egy adag de erről nem én tehetek hanem az emberek akik ilyenné tettek, de nyugi járok pszihologushoz majd helyre rak nem adom fel ilyen könnyen és mondom: ha nem kötekednek, ha nem erőltetnek semmit, akkor nem lesz gond.

2011. ápr. 23. 21:14
 44/68 A kérdező kommentje:
És én nem fogok provokálni se kötekedni, csak védekezni :) nyugi... tudom mit beszélek és azt is h mit csinálok csak talán rosszul fogalmazok kicsit,de nem gond, ki lehet szűrni a lényeget
2011. ápr. 23. 21:16
 45/68 A kérdező kommentje:
lóf4szJankó: egyébként az h vki a lelke mélyén tudja h kemény, de közben nincs önbizalma, ilyen lehetséges, gondold át pl van egy csávo aki full izom bitang erős, de félénk érted már?( én nem ez vok, ez csak 1 példa, de egyébként vmilyen szinten izmos vok :D)
2011. ápr. 23. 21:22
 46/68 lóf4szJankó ***** válasza:
Mondjuk enegem erdekelne ,szivesen meghalgatnalak ,h mi tortent a multban ,mik a problemak .... en is voltam hasonlo helyzetben ,at tudom erezni.De ha nem akarsz rola beszelni ,akk nem kell.
2011. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 lóf4szJankó ***** válasza:
De az igazi kemenysegnek semmi koze az izomzathoz , aki kemeny az elsősorban "fejben,lélekben" kemény.
2011. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
lóf4szJankó: hmmm... nem bízok senkiben és nem szeretek ezekről túl sokat beszélni, elmondanám neked, de nem itt, itt mindenki látja és sokan csak kigunyolnának,ez nem kell, ha személyesen találkoznánk akkor talán beszélhetnénk róla :)
2011. ápr. 23. 21:28
 49/68 A kérdező kommentje:
Aki kemény, annak nincs ilyen problémája mint nekem, kész vita lezárva :D:D
2011. ápr. 23. 21:29
 50/68 lóf4szJankó ***** válasza:

Sorry ,csak most olvastam el amit irtal a bunyo okarol .... nos egyreszt erre az a valaszom ,hogy miert nem akarsz inni egy keveset?? Erettsegi buli van ,inkabb igyal meg valamit ,legyen jo kedved es szorakozz.

De ha nem hat nem.Ha nem iszol,ők meg részegek lesznek ,akkor ha bunyo lesz tenyleg elonyben vagy.


"engem nem sokan ismernek, csajok pláne nem és sose járok sehova, mert nincs önbizalmam és pszihés betegségeim vannak egy multbéli hosszas esemény következtében, amit nem mondok el, mert ugyse értenéd meg"

Amugy van vmi elkepzelesm rola h mi lehet a gond.En is voltam hasonlo helyzetben évekig, en is k*rvara egyedul voltam es csak magamra szamithatam.Es nekem is voltak hasonlo gonjdaim.


"am meg még szűz vok és ugy néz ki h sokáig az is maradok"

Ha gond van a cerkaval ,mennyj el orvoshoz.

Ha nem ilyen gond van ,akkor meg nem ertem h miert maradnal meg sokaig szűz.

2011. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!